NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Raport: Saudyjski uczeń użył pistoletu w ataku Pensacola

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Raporty wskazują, że student z Arabii Saudyjskiej, który otworzył ogień do Naval Air Station Pensacola, użył pistoletu do przeprowadzenia swojego ataku.

Szeryf hrabstwa Escambia David Morgan przemawia do prasy po strzelaninie w bazie lotniczej marynarki wojennej Pensacola w dniu 6 grudnia 2019 r. W Pensacola na Florydzie. Drugie strzelanie do amerykańskiej bazy marynarki wojennej w ciągu tygodnia spowodowało śmierć trzech osób oraz podejrzanego i siedmiu rannych. (Zdjęcie Josh Brasted / Getty…

Breitbart News poinformował, że atak miał miejsce w piątek rano, kiedy rewolwerowiec  otworzył ogień , zabijając trzech niewinnych i powodując, że wielu innych zostało przetransportowanych do szpitala z powodu obrażeń.

„ Washington Post” donosi, że bandyta był „pilotem wojskowym z Arabii Saudyjskiej szkolącym się w Stanach Zjednoczonych”. Amerykański Instytut Marynarki Wojennej donosi, że napastnik użył pistoletu, aby wykonać swój ohydny czyn.

Escambia Sheriff David Morgan zwrócił uwagę na użycie pistoletu i odważne działania dwóch oficerów szeryfa hrabstwa Escambia, którzy podjęli działania, aby zatrzymać atak i zostali ranni. Morgan powiedział: „Mamy dwóch oficerów biura szeryfa hrabstwa Escambia w początkowej odpowiedzi, która zaprzecza zagrożeniu, są teraz w lokalnym szpitalu. Oczekujemy, że w pełni wyzdrowieją. ”

6 grudnia John Lott z Centrum Badań nad Zapobieganiem Przestępstwom poinformował, że Naval Air Station Pensacola to strefa wolna od broni.

John R Lott Jr.@JohnRLottJr

Another shooting in a gun-free zone: Two murdered, at least 11 hospitalized, in shooting at Naval Air Station Pensacola in Florida https://crimeresearch.org/2019/12/another-shooting-in-a-gun-free-zone-two-murdered-at-least-11-hospitalized-in-shooting-at-naval-air-station-pensacola-in-florida/  @NRA @everytown

Another shooting in a gun-free zone: Two murdered, at least 11 hospitalized, in shooting at Naval…

Another shooting at a military base where military personnel are banned from carrying a gun. See info here: “personal firearms may only be stored in the installation’s armory” “All firearms will be…

crimeresearch.org

AWR Hawkins jest wielokrotnie nagradzanym felietonistą drugiej poprawki dla Breitbart News oraz pisarzem / kuratorem  Down Range z AWR Hawkins , cotygodniowego biuletynu poświęconego wszystkim rzeczom z drugiej poprawki, także dla Breitbart News. Jest analitykiem politycznym Armed American Radio. Śledź go na Twitterze:  @AWRHawkins . Skontaktuj się z nim bezpośrednio pod adresem  awrhawkins@breitbart.com . Zarejestruj się, aby uzyskać Down Range na  breitbart.com/downrange .

zrodlo:.breitbart.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: