NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polska apeluje do Austrii. Chodzi o..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Heinrich Himmler w obozie Mauthausen

Polska apeluje do Austrii. Chodzi o mieszkania na terenie byłego obozu koncentracyjnego

Polska walczy o wykupienie terenu byłego obozu koncentracyjnego Mauthausen-Gusen znajdującego się w Austrii, który przeznaczono na mieszkania prywatne.

O planach związanych z Mauthausen-Gusen poinformował premier Mateusz Morawiecki przy okazji wizyty w obozie Auschwitz-Birkenau z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Przypomnijmy, wczoraj 10-lecie obchodziła Fundacja Auschwitz-Birkenau, z tej okazji zaproszono niemiecką kanclerz, która pojawiła się w tym miejscu po raz pierwszy. Przywódcy złożyli hołd ofiarom obozu.

Luksusowe wille na terenie byłego obozu koncentracyjnego?

Podczas spotkania poruszono temat terenów obozu KL Gusen należącego do Mauthausen-Gusen, które aktualnie przeznaczono pod prywatne mieszkania. Na terytorium tego obozu zginęły tysiące Polaków i zdaniem Morawieckiego to niedopuszczalne, by ślady i pamięć o tragicznych wydarzeniach zostały starte i przekształcone w tereny użytkowe. Polska stara się, by zostały wykupione i dalej były miejscem pamięci.

Nie możemy dopuścić do tego, żeby tereny po dawnych obozach koncentracyjnych i obozach zagłady zamieniały się w miejsca niegodne upamiętnienia, miejsca, które służą do innych celów – powiedział Morawiecki, dodając, że pielęgnowanie pamięci o męce tych ludzi to obowiązek, bo gdy odchodzi pamięć, „to tak, jakbyśmy zapewnili drugi raz cierpienie tym, którzy przeżyli tu niewyobrażalne piekło”

W anglojęzycznej wersji Twittera Kancelarii Premiera pojawił się komunikat, z którego wynika, że nie chodzi o to, by Polska za własne pieniądze odkupiła teren byłego obozu, ale by to Austria zadbała o godne upamiętnienie ofiar poprzez wykupienie terenów. Przypomnijmy, że chodzi nie o centralę obozu w Mauthausen, a o podobóz KL Gusen mieszczący się w odległości ok 5 km od niej.

Ucieczka z bloku śmierci obozu koncentracyjnego Mauthausen

W lutym 1945 roku radzieccy oficerowie zdołali uciec z bloku śmierci nr 20 obozu koncentracyjnego Mauthausen. Ci, którzy przeżyli, złożyli przysięgę, że opowiedzą Ojczyźnie całą prawdę o faszystowskich zbrodniach. Do redakcji Sputnika trafił list od jednego z nich adresowany do Nikity Chruszczowa.

To mógłby być scenariusz filmu, przerażającego swoją genialnością, ale dla więźniów obozu koncentracyjnego Mauthausen wydarzenia, opisane w liście były tragiczną, fatalną rzeczywistością. Według oficjalnych danych, od 1938 do 1945 roku w obozie tym zamordowano 122 766 osób, z których 32 180 to obywatele radzieccy.

„Płaczę z powodu tych torturowanych, uduszonych w komorach gazowych, zabitych podczas szturmu na mury bloku, zastrzelonych podczas masowej ucieczki, zadźganych widłami w sianie, rozszarpanych przez psy, zmarłych z tortur, głodu i wycieńczenia podczas ucieczki przed faszystowskim wrogiem i przemieszczania się po faszystowskich ziemiach”, pisze Iwan Bitiukow w swoim liście.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: