DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Papież Franciszek porównuje Trumpa do Heroda, który próbował zabić Jezusa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

RZYM – Papież Franciszek porównał prezydenta USA Donalda Trumpa do morderczego króla Heroda, który zmasakrował niewinne dzieci w starożytnej Palestynie, próbując zabić małego Jezusa, ujawnił czwartkowy dziennik jezuicki.

Masakra niewinnych średniowiecznych witraży - Zdjęcie stockowe Masakra niewinnych średniowiecznych witraży pokazano na obrazie na średniowiecznym panelu witrażu z XVI wieku. Zdjęcie przedstawia rzymskiego żołnierza zabijającego chłopca na rozkaz Heroda w…

Rozmawiając ze swoim bratem Jezuitami podczas swojej ostatniej wizyty w Tajlandii, papież argentyński nie wypowiedział żadnych słów w swoim cienko zawoalowanym potępieniu prezydenta USA i jego administracji, sugerując, że podobnie jak współczesny Herod, pan Trump rozdziela rodziny na granicy, jednocześnie pozwalając narkotyki swobodnie spływają do kraju.

„W innych częściach są ściany, które nawet oddzielają dzieci od rodziców. Przychodzi na myśl Herod – powiedział Francis. „Jednak w przypadku narkotyków nie ma muru, który ich powstrzymywałby”.

„Zjawisko migracji potęguje wojna, głód i„ nastawienie obronne ”, co sprawia, że w strachu wierzymy, że możesz się obronić tylko poprzez wzmocnienie granic. Jednocześnie dochodzi do wyzysku ”.

W tej sesji pytań i odpowiedzi papież zaproponował również, że wzrost populizmu jest przyczyną problemów migrantów w Europie.

„Muszę przyznać, że jestem zszokowany niektórymi narracjami, które słyszę w Europie na temat granic” – powiedział papież. „Populizm zyskuje na sile”.

„Zjawisko uchodźców zawsze istniało, ale dziś jest lepiej znane ze względu na różnice społeczne, głód, napięcia polityczne, a zwłaszcza wojnę. Z tych powodów ruchy migracyjne nasilają się ”- powiedział.

„Jaka jest odpowiedź świata? Polityka marnotrawstwa – kontynuował. „Uchodźcy to odpady. Morze Śródziemne zostało przekształcone w cmentarz. Notorycznie okrucieństwo w niektórych ośrodkach detencyjnych w Libii porusza moje serce. ”

„Tradycja chrześcijańska ma bogate doświadczenie ewangeliczne w rozwiązywaniu problemu uchodźców. Pamiętamy również o tym, jak ważne jest przyjmowanie cudzoziemca, tak jak uczy nas Stary Testament – powiedział.

 

zrodlo:breitbart.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: