NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Papież Franciszek porównuje Trumpa do Heroda, który próbował zabić Jezusa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

RZYM – Papież Franciszek porównał prezydenta USA Donalda Trumpa do morderczego króla Heroda, który zmasakrował niewinne dzieci w starożytnej Palestynie, próbując zabić małego Jezusa, ujawnił czwartkowy dziennik jezuicki.

Masakra niewinnych średniowiecznych witraży - Zdjęcie stockowe Masakra niewinnych średniowiecznych witraży pokazano na obrazie na średniowiecznym panelu witrażu z XVI wieku. Zdjęcie przedstawia rzymskiego żołnierza zabijającego chłopca na rozkaz Heroda w…

Rozmawiając ze swoim bratem Jezuitami podczas swojej ostatniej wizyty w Tajlandii, papież argentyński nie wypowiedział żadnych słów w swoim cienko zawoalowanym potępieniu prezydenta USA i jego administracji, sugerując, że podobnie jak współczesny Herod, pan Trump rozdziela rodziny na granicy, jednocześnie pozwalając narkotyki swobodnie spływają do kraju.

„W innych częściach są ściany, które nawet oddzielają dzieci od rodziców. Przychodzi na myśl Herod – powiedział Francis. „Jednak w przypadku narkotyków nie ma muru, który ich powstrzymywałby”.

„Zjawisko migracji potęguje wojna, głód i„ nastawienie obronne ”, co sprawia, że w strachu wierzymy, że możesz się obronić tylko poprzez wzmocnienie granic. Jednocześnie dochodzi do wyzysku ”.

W tej sesji pytań i odpowiedzi papież zaproponował również, że wzrost populizmu jest przyczyną problemów migrantów w Europie.

„Muszę przyznać, że jestem zszokowany niektórymi narracjami, które słyszę w Europie na temat granic” – powiedział papież. „Populizm zyskuje na sile”.

„Zjawisko uchodźców zawsze istniało, ale dziś jest lepiej znane ze względu na różnice społeczne, głód, napięcia polityczne, a zwłaszcza wojnę. Z tych powodów ruchy migracyjne nasilają się ”- powiedział.

„Jaka jest odpowiedź świata? Polityka marnotrawstwa – kontynuował. „Uchodźcy to odpady. Morze Śródziemne zostało przekształcone w cmentarz. Notorycznie okrucieństwo w niektórych ośrodkach detencyjnych w Libii porusza moje serce. ”

„Tradycja chrześcijańska ma bogate doświadczenie ewangeliczne w rozwiązywaniu problemu uchodźców. Pamiętamy również o tym, jak ważne jest przyjmowanie cudzoziemca, tak jak uczy nas Stary Testament – powiedział.

 

zrodlo:breitbart.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: