NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Państwo Związkowe Rosji i Białorusi-5 scenariuszy rozwoju

Białoruskie media podają, że rankiem 7 grudnia samolot z prezydentem Aleksandrem Łukaszenką na pokładzie wystartował z lotniska  -1.   poleciał do Rosji na  z Władimirem Putinem w sprawie radykalnego przyśpieszenia procesu dwustronnej integracji krajów w ramach Państwa Związkowego.

Piątkowe negocjacje premierów Rosji i Białorusi w tej sprawie Dmitrija Miedwiediewa i Siergieja Rumasa przyniosły pewien postęp, ale o przełomie nie ma mowy. Wcześniej zapowiadano, jeśli argumenty ministrów i premierów okażą się niedostateczne, do gry wchodzą prezydenci.

I tak się dzieje.

Tematy wiodące dzisiejszych rozmów Łukaszenki z Putinem to: cena gazu, rekompensata za zanieczyszczoną ropę, rekompensata za „”, dostęp do rosyjskich rynku.

Innymi słowy – „dawaj , a jak nie, to integracji nie będzie”.

 pojechał żebrać i korzyć się. Nie pierwszy zresztą raz, ale dziś sytuacja jest poważna. Pieniądze są Łukaszence potrzebne jak nigdy dotąd bo w grę wchodzą „” prezydenckie w przyszłym roku.

Te listopadowe – parlamentarne, według niezależnych badań i opinii międzynarodowych obserwatorów, zostały nie tylko sfałszowane, ale i jednogłośnie zignorowane przez ponad 80% Białorusinów, za co zapłacili posadami szefowie poprzedniej administracji prezydenta. Marzenia Łukaszenki o siódmej kadencji stają się coraz bardziej iluzoryczne.

Najprawdopodobniej  nie dostanie pieniędzy za obietnice bez pokrycia, nie ma też nic ciekawego do zaoferowania Putinowi, chyba że suwerenność, ale tej obiecuje nie oddać. Ale o tym przekonamy się już wkrótce.

Tymczasem eksperci zastanawiają się, jakie scenariusze integracji w ogóle istnieją? Portal „Eurazja. Ekspert” przytacza opinie Ludmiły Woronieckiej, szefowej sektora analizy dynamiki makroekonomicznej w Instytucie Ekonomii Narodowej Akademii Nauk Białorusi, która uważa, że wzmocnienie integracji białorusko-rosyjskiej przy jednoczesnym zachowaniu suwerenności każdego kraju ma wiele zalet i możliwości zarówno dla Białorusi, jak i dla Rosji. Jednocześnie może nastąpić dalszy rozwój wydarzeń zgodnie z pięcioma scenariuszami:

1.  stanie się częścią Rosji, utraci suwerenność, ale uzyska przywileje energetyczne;

2.  będzie funkcjonowało jako federacja ze wspólnym (jednym)budżetem i walutą, o nowej nazwie, nowych symbolach państwowych (, hymn). Będzie to wymagało pójścia na kompromis po obu stronach, chęci dzielenia się władzą lub rezygnacji z części władzy w niektórych obszarach. Plusy to maksymalne zainteresowanie wzajemnym dobrem i wspólną przyszłością.

3. Państwo Związkowe będzie funkcjonować jako konfederacja: obie strony zachowają suwerenność,  finansową i samodzielność,  narodową,  narodowe. Jednocześnie zalety poprzedniego scenariusza są zachowane w takim samym lub nieco mniejszym stopniu. Państwa dbają o wspólną przyszłość i wspierają się nawzajem.

4.  Rosji i Białorusi będzie na takim poziomie, jak z innymi krajami Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej, wzajemne wsparcie będzie, ale niewystarczająco silne, ich własne interesy będą nadal ponad wspólnymi. W tej sytuacji istnienie PZ nie ma sensu, a jeśli  nadal istnieje, to tylko formalnie.

5. Scenariusz ukraiński. Oderwanie się Białorusi od Rosji, niechęć do budowania dalszych stosunków aż do całkowitego zaprzestania jakichkolwiek interakcji i poszukiwanie partnerów gdzie indziej.

Zdaniem Woronieckiej trzecią opcję można uznać za optymalną.

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: