NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Marian Banaś przechodzi do ofensywy. Uderzy w PiS raportem NIK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Polsce mamy obecnie rząd, opozycję oraz trzeci, zupełnie niezależny ośrodek, uprawiający własną politykę. Nazywa się Marian Banaś. Prezes NIK nie zamierza rezygnować ze stanowiska, jak również nie zamierza tylko odpierać zarzutów. Kierowana przez niego instytucja opublikuje w najbliższym czasie dwa raporty. Jeden ma w korzystnym świetle przedstawić „Pancernego Mariana”, drugi ma przysporzyć kłopotów rządowi.

Marian Banaś zamierza wykorzystać możliwości, jakie daje mu stanowisko prezesa Najwyższej Izby Kontroli do uderzenia w tych, którzy atakują go w ostatnich tygodniach, domagając się jego rezygnacji. „Pancerny Marian” ustępować nie zamierza, dwa dni temu wydał oświadczenie, w którym zakomunikował, że rozważał dymisję, ale porzucił taki pomysł, bo jego osoba stała się „przedmiotem brutalnej gry politycznej”. Teraz Banaś staje się aktywnym uczestnikiem tej rozgrywki.

Jak podaje,”Dziennik Gazeta Prawna”, Najwyższa Izba Kontroli w pośpiechu finiszuje dwa raporty –  dotyczący afery GetBack, czyli procederu działania na szkodę instytucji finansowej przez jej zarządców oraz  działalności Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). Ten pierwszy ma być uderzeniem w pisowską strukturę władzy. Banaś jako były minister finansów może mieć sporą wiedzę na temat umoczenia polityków z Nowogrodzkiej w szwindle. Słabą stroną rządu mogą się okazać niedociągnięcia po stronie nadzoru finansowego.

Raport w sprawie KAS ma być z kolei apoteozą działania Mariana Banasia jako szefa resortu finansów. Jest to o tyle istotne, że jednym z głównych zarzutów stawianych obecnemu prezesowi NIK jest przeoczenie działania wewnątrz ministerstwa grupy przestępczej, zajmującej się wyłudzaniem pieniędzy z VAT. Banaś chce zapewne przedstawić się jako polityk zasłużony na polu walki z optymalizacją podatkową. W ten sposób przedstawi opinii publicznej swoje kompetencje, co miałoby służyć jego wizerunkowi jako poważnego urzędnika.

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu klub Lewicy złoży wniosek o odtajnienie raportu CBA, który ukazuje wyniki śledztwa w sprawie oświadczeń majątkowych Mariana Banasia. Prezesowi NIK zarzuca się ukrywanie dochodów z tytułu wynajmu przestrzeni w krakowskiej kamienicy. Budynek był wynajmowany sutenerom.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: