NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Facebook pozwany za „rabladora”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Patryk Jaki

Patryk Jaki ogłosił, że wytoczył proces Facebookowi. Według polityka PiS na portalu społecznościowym od lat trwa „akcja zniesławiania”, mająca pokazać, jaki jest głupi. Czy ma rację? Tak i nie.

Patryk Jaki zbulwersował się przeróbkami swoich zdjęć i wpisów, krążącymi po portalu społecznościowym. Ich wysyp nastąpił podczas kampanii samorządowej, gdy polityk PiS ubiegał się o fotel prezydenta stolicy.

Przez lata w sieci trwała zorganizowana akcja zniesławiania mnie. Regularnie podawano zmontowane „moje”wpisy z błędami(aby pokazać jaki głupi).Do dziś pod każdym moim wpisem wypomina się mi ‘rabladora’ – ktoś dokleił mi do prywatnego zdjęcia psa i fałszywy podpis

– napisał były wiceminister sprawiedliwości na Twitterze.

Nie wspomniał, że „hatakumba” już absolutnie fejkiem nie była.

„Nie odpuszczę nikomu”

– Jak byłem ministrem nie było mnie stać na tyle kosztownych procesów. Jednak teraz nie odpuszczę nikomu – zapowiedź Jakiego zabrzmiała naprawdę groźnie.

Patryk Jaki

Na polskim rynku prasowym pionierem w ośmieszających polityków, satyrycznych przeróbkach zdjęć była „Polityka”, a później tygodnik „NIE”. Słynne „gadające głowy” czyli fotomontaże stały się kanwą dzisiejszych przeróbek: memów i komiksów. Jak świat światem, politycy stanowili doskonałą ofiarę dla wszelkiej maści karykaturzystów, rysowników, fotografów, a ostatnio grafików komputerowych.

Całkowicie zrozumiały jest mechanizm tworzenia coraz to nowych przeróbek z motywem językowych stop, z których Patryk Jaki słynie. Jednak w jednym polityk ma rację: jest różnica pomiędzy fotożartem, a rozpowszechnianiem fałszywej informacji oraz podszywaniem się. I tutaj Facebook raczej nie wywinie się od odpowiedzialności.

Chociaż, jak podaje „GW”, ludzie związani z Patrykiem Jakim sami są oskarżani o puszczanie w obieg zmanipulowane materiały dotyczące np. wyrwanych z kontekstu wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego, to jednak inna kategoria niż powielanie ordynarnych fejków. Insynuowanie, że przeróbka jest „oryginalną treścią” dodaną przez osobę publiczną jest powielaniem fałszywej informacji i ja najbardziej powinno być karalne.

Płatne fałszywe treści

Polityk PiS wskazał, że wielokrotnie zwracał uwagę administracji portalu na stronę „Jaki naprawdę jest #Jaki2018”. Strona ta według Jakiego miała rozpowszechniać płatne, bonusowo promowane treści będące fejkami. Nawet internetowy żart lub krytyka musi mieścić się w pewnych ramach. Odbiorca powinien wiedzieć, co dokładnie w prezentowanym przekazie jest cytatem, a co odautorskim komentarzem.

Zresztą Facebook za brak reakcji na fejki oraz szerzenie dezinformacji zbiera cięgi nawet za oceanem. Amerykańska deputowana Partii Demokratycznej, lewicująca Alexandria Ocasio-Cortez wzięła Marka Zuckerberga w krzyżowy ogień pytań i domagała się, by administracja portalu zaczęła reagować na zgłoszenia fałszywych wypowiedzi polityków krążących po stronach i profilach.

Wśród Demokratów zresztą wprawdzie w temacie Facebooka obecna jest obsesja innego rodzaju („to Rosja za pośrednictwem internetu wygrała dla Trumpa wybory prezydenckie”), jednak prawda jest taka, że już nawet pracownicy Facebooka w październiku pisali do Zuckerberga list otwarty. Dowodzili w nim, że „zgoda na publikowanie fałszywych wiadomości w płatnych reklamach politycznych to zagrożenie dla tego, na czym Facebook został zbudowany”.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: