DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

To ważna rocznica dla Konfederacji. Dokładnie rok temu Partia KORWiN i Ruch Narodowy podjęły decyzję, która zmieniła scenę polityczną

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Konfederacja. Foto: tter/Krzysztof Bosak
Konfederacja. Foto: tter/Krzysztof Bosak

6 grudnia 2018 roku Partia KORWiN i Ruch Narodowy podjęły decyzję o wspólnym starcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziś Konfederacja jest najbardziej wyrazistą partią opozycyjną w polskim Sejmie.

Na tę decyzję czekali wszyscy antysystemowi i prawicowi wyborcy. 6 grudnia 2018 roku wolnościowcy i narodowcy postanowili złączyć ze sobą swoje polityczne losy.

Dziś Konfederacja ma stałe poparcie na poziomie przewyższający próg 10 proc., co przez wiele lat było nieosiągalne dla prawej strony sceny politycznej; 11 posłów w Sejmie, a jej przedstawiciele punktują zarówno rządzących z PiS, jak i „totalnych” PO-KO w programach, do których są w końcu zapraszani.

Takiego ruchu nie było od czasów Samoobrony Andrzeja Leppera – prawdziwego antysystemu, który realnie zagraża mainstreamowym partiom.

Na tym jednak nie koniec. Już niedługo w Konfederacji odbędą się prawybory prezydenckie z prawdziwego zdarzenia. Tym samym Konfederaci uczą inne stronnictwa kultury politycznej.

Skoro aż tyle udało się zrobić przez zaledwie 12 miesięcy, to trudno oprzeć się wrażeniu, że w następnych wyborach Konfederacja będzie jednym z poważniejszych pretendentów do przejęcia władzy w państwie.

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: