DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

To Saudyjczyk strzelał w bazie na Florydzie! Król Salman zadzwonił już do Trumpa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

Amerykańskie media ujawniły tożsamość napastnika, który strzelał w bazie lotnictwa marynarki wojennej USA w Pensacola na Florydzie. Jest Saudyjczykiem.

Stacja NBC podała, że napastnikiem był Mohammed Saeed Alshamrani. Saudyjczyk służył w siłach powietrznych Arabii Saudyjskiej i przebywał w USA ponieważ przechodził kurs pilotażu.

Śledczy starają się ustalić czy strzelanina była zamachem terrorystycznym, czy też sprawca kierował się innymi motywami.

Strzelanina wybuchła o godzinie 6:51 czasu lokalnego w jednej z sal wykładowych znajdującej się budynku na terenie bazy Pensacola.

Śmierć na miejscu poniosły 4 osoby w tym napastnik, który został zastrzelony przez policję. Jedna osoba zmarła po przewiezieniu do szpitala. 8 osób, w tym dwóch funkcjonariuszy zostało rannych. Nie wiadomo jaki jest stan ich zdrowia. Nie podano także tożsamości żadnej z ofiar.

Saudyjczyk użył pistoletu. Nie wiadomo jak wniósł broń na teren bazy gdzie mogą nosić ją jedynie siły porządkowe.

Prezydent Trump ujawnił na Twitterze, że zadzwonił do niego władca Arabii Saudyjskiej, król Salman, który złożył kondolencje i przekazał wyrazy współczucia rodzinom ofiar.

Przekazał też że Saudyjczycy są bardzo rozgniewani tym barbarzyńskim atakiem i w żaden sposób nie oddaje on uczuć jakimi darzą Amerykanów.

Źródło: ABC News

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: