DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szymon Hołownia może zmienić stan gry o prezydenturę. Ale potrzebuje cudu, by wygrać

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_5

Szymon Hołownia ma szansę, by zmienić stan gry o Pałac Prezydencki, ale potrzebowałby cudu, by wybory prezydenckie wygrać. Jego największym atutem jest rozpoznawalność, którą zdobył w TVN. Dekadę temu był telewizyjnym odkryciem roku. Teraz kampania prezydencka zweryfikuje jego talent polityczny.

Dr Jacek Sokołowski z Uniwersytetu Jagiellońskiego: – Sam mam wątpliwości, czy Szymon Hołownia rzeczywiście uwierzył, że może zaistnieć w polityce, czy tylko chce budować swoją rozpoznawalność jako celebryty.

Dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene z Uniwersytetu Warszawskiego: – Hołownia pochodzi ze środowiska celebryckiego, więc możnaby podejrzewać, że jego celem będzie wzbudzenie zainteresowania sobą, co przełożyłoby się na większą sprzedaż książek i oglądalność jego programów. Ale w Hołowni widzę więcej: chęć bycia game changerem. On faktycznie może mieć ambicje większe, niż tylko osobiste korzyści.

Sam Hołownia od miesięcy, jak pisaliśmy na Gazeta.pl, przygotowywał się do startu w wyborach prezydenckich,

pisał program i kompletował sztab. Swoją decyzję ma ogłosić w ten weekend w Gdańsku.

Katolicyzm Hołowni to dla wielu będzie odkrycie

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: