DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Strzelanina w bazie marynarki USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

10 osób zostało rannych w wyniku strzelaniny w bazie marynarki powietrznej USA Pensacola. Jak informują media, sprawca już został zlikwidowany.

Jak poinformowała rzeczniczka szeryfa hrabstwa Escambia Amber Southard za kilka minut po wiadomości o strzelaninie w bazie Pensacola, jej sprawca już został zlikwidowany przez funkcjonariuszy policji. Okoliczności i przyczyna incyndentu na razie nie są wyjaśnione.

„Aktywny strzelec nie żyje” – podano w komunikacie marynarki wojennej na Twitterze. Potwierdzono śmierć jeszcze jednej osoby.

Według najnowszej informacji, co najmniej 11 osób trafiło do szpitala. Przedstawiciele Marynarki wojennej USA poinformowali o 1 niezidentyfikowanej ofierze strzelaniny.

W tej chwili zapewniono bezpieczeństwo obu wyjść z bazy lotniczej marynarki wojennej Pensacola w związku z doniesieniami o strzelcu

– głosi komunikat na Facebooku bazy lotniczej.

Według informacji Associated Press, w bazie marynarki powietrznej Pensacola pracuje ponad 16 tys. wojskowych oraz 7400 personelu cywilnego.

​Tuż po Pearl Harbor

Policja i karetka pogotowia w miejscu strzelaniny w USA

To nie pierwszy taki incydent w ciągu bieżącego tygodnia. W środę do strzelaniny doszło w bazie wojskowej USA w Pearl Harbor na Hawajach. Wtedy około godziny 14:30 czasu lokalnego w pobliżu suchego doku na terenie bazy marynarz otworzył ogień i ranił trzech cywilów z Departamentu Obrony USA, dwóch zmarło później na skutek obrażeń. Trzecia ranna osoba przebywa w szpitalu. Sprawca ataku popełnił samobójstwo.

Admirał Robert Chadwick powiedział, że marynarz był przydzielony do okrętu podwodnego z napędem atomowym USS Columbia.

Bezpośrednio po strzelaninie baza została zamknięta. Wszczęto postępowanie w tej sprawie.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: