DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Słowaccy politycy stchórzyli! Nie chcą poprawić ochrony życia nienarodzonych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
płód zdj. ilustracyjne
płód zdj. ilustracyjne

Zabrakło dosłownie kilku głosów, aby dokonać zmian w słowackim prawie, które poprawiłyby ochronę życia nienarodzonych. W czasie obrad Rady Narodowej Republiki Słowackiej obecnych było 123 deputowanych spośród 150, jednakże to głosy wstrzymujących się przesądziły o losie inicjatywy.

Projekt zmian w prawie zgłoszony został przez Evę Smolíkovą, Magdalénę Kuciaňovą i Evę Antošovą – parlamentarzystki z ramienia Słowackiej Partii Narodowej. Pod ich inicjatywą podpisali się również przedstawiciele innych ugrupowań.

Proponowane zmiany dotyczyły wprowadzenia obowiązku pokazania przez lekarza kobiecie rozważającej poddanie się aborcji zdjęcia dziecka z badania ultrasonograficznego, a także zakazanie promowania aborcji. Ponadto wprowadzone miały zostać pouczenia o negatywnych skutkach zabicia nienarodzonego dziecka, o roli i znaczeniu macierzyństwa, a także poinformowanie o działalności organizacji zajmujących się pomocą kobietom w ciąży.

Słowaccy parlamentarzyści zdecydowali jednak, że zmiany te nie zostaną wprowadzone. Nie bez znaczenia na pewno był fakt, że w przyszłym roku w tym kraju odbędą się wybory parlamentarne. Ostateczne wyniki głosowania przedstawiają się następująco: 59 głosów za, 24 przeciw oraz 40 osób wstrzymało się od wyrażenia swojego zdania.

Procedowane zmiany legislacyjne zaniepokoiły instytucje Unii Europejskiej. Komisarz Rady Europy ds. Praw Człowieka Dunja Mijatovič wystosowała list, w którym zaapelowała do posłów Rady Narodowej Republiki Słowackiej o zaprzestanie prac nad projektem.

Źródło: Pravda.sk, Tyžden.sk, Teraz.sk, TV Noviny.sk, Nový čas.sk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: