NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosyjskie media: białoruska opozycja szykuje „integracyjny” majdan

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

7 grudnia, w dniu spotkania prezydentów Białorusi i Rosji Aleksandra Łukaszenki i Władimira Putina  planuje zorganizować masowy protest w Mińsku pod nazwą „integracyjny ”, pisze portal Rubaltik.ru.

Powodem ma być podpisanie „map drogowych”, wytyczających kolejne działania na drodze pogłębienia integracji Rosji z Białorusią.

Jak zauważa autor artykułu na rubaltik.ru,  kampania informacyjna przeciwko pogłębieniu integracji została zainicjowana przez nacjonalistycznie zorientowane media zaraz po tym, jak temat się pojawił.

Zwraca on uwagę, że  od początku sprzeciwiała się utajnieniu procesu opracowywania „map drogowych”, dlatego „postrzega, że ​​to, co się teraz dzieje, jest niczym innym jak zrzeczeniem suwerenności”.

Zdaniem autora, oliwy do ognia dolała wypowiedź ambasadora Białorusi w Moskwie Władimira , który 6 listopada zapowiedział, że w ramach Państwa Związkowego przewiduje się utworzenie wspólnego rządu i parlamentu. Białoruskie  po tych słowach „wpadło w panikę”. Według portalu te fakty są „wystarczające”, aby skrzyknąć co najmniej kilka tysięcy osób, aby „pokazać światu piękne zdjęcia narodowego protestu”.

Szum informacyjny wokół negocjacji integracyjnych zauważył   Aleksander Łukaszenka w swoim przemówieniu do parlamentarzystów odchodzących i nowo „wybranych”. Podkreślił po raz kolejny, że  nie zamierza być częścią Rosji, a plany integracyjne nie obejmują takich planów.

Premier Dmitrij  z kolei powiedział na konferencji prasowej 5 grudnia, że ​​ Białorusi i Rosji rzeczywiście zmniejszy suwerenność obu krajów, ale nie należy się tego obawiać, ponieważ suwerenność nie musi być całkowicie zagrożona.

Według niego „trzeba widzieć światełko na końcu tunelu: dokąd zmierzamy z tą integracją”.

„Wciąż nam mówią: Nie zamierzamy rezygnować z suwerenności” – to nie rezygnujcie, ale  z drugiej strony wszelka integracja jest częściowym zmniejszeniem suwerenności, my też ograniczyliśmy naszą suwerenność, kiedy zjednoczyliśmy się w Unii Eurazjatyckiej” – powiedział Miedwiediew.

Według niego Rosja przekazała część swoich pełnomocnictw na poziom ponadnarodowy, „więc wszelka integracja oznacza zmniejszenie suwerenności”.

Jako przykład rosyjski premier powołał się na Unię Europejską, w której znaczną część problemów rozwiązuje się w Brukseli, a nie w stolicach europejskich.

Dlatego, zdaniem Miedwiediewa, nie należy obawiać się pogłębienia integracji – trzeba podjąć „odważne decyzje”, które „pozwolą położyć solidne fundamenty pod  i społeczny krajów na wiele lat”.

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: