NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przez afery dojdzie do przedterminowych wyborów? „PiS ma problemy. Ta kula śnieżna jest coraz większa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– PiS ma kłopoty, wizerunkowe klapy. Ta kula śnieżna jest coraz większa, problemy się nawarstwiają i nie wiem, czy ta kadencja wytrzyma cztery lata – powiedział w „Wywiadzie Politycznym” TOK FM Tomasz Trela, poseł Lewicy.

Izba Pracy i Ubezpieczeń Społecznych SN w wydanym w czwartek postanowieniu w pierwszej z trzech spraw, których dotyczyło orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości UE z 19 listopada 2019., uchyliła uchwałę KRS w sprawie z odwołania sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego i oddaliła wniosek prezesa Izby Dyscyplinarnej SN o przekazanie sprawy do tej Izby. Izba Pracy SN uznała przy tym, że KRS nie daje wystarczających gwarancji niezależności od organów władzy ustawodawczej i wykonawczej. Z postanowienia wynika też, że Izba Dyscyplinarna SN nie jest sądem w rozumieniu prawa UE i prawa krajowego.

Zdaniem Tomasza Treli, posła SLD, wszystkie działania PiS to „karykatura reformy wymiaru sprawiedliwości”. – Instytucje są teraz skrajnie upolitycznione i ich kompetencje są kwestionowane przez wszystkich. Izba Dyscyplinarna SN i KRS w takim kształcie jak teraz nie mają umocowania faktycznego i prawnego – ocenił gość „Wywiadu Politycznego”.

Jak dodał Trela, rząd zapewne nie zareaguje na postanowienie Izby Pracy, bo „przyzwyczaił wszystkich, że ma monopol na prawdę”. Według posła SLD najbardziej cierpią na tym Polacy, bo nie wiedzą, czy sędziowie, którzy orzekają w ich sprawach, mają do tego prawo. – Dlatego trzeba wygrać wybory z PiS, żeby to odkręcić, odpartyjnić i usystematyzować wymiar sprawiedliwości – powiedział Trela.

Prowadząca audycję Karolina Lewicka odparła, że przecież niecałe dwa miesiące temu Lewica razem z całą opozycją nie potrafiła wygrać z PiS. – Więc następna szansa za cztery lata – stwierdziła Lewicka. Tymczasem Tomasz Trela ocenił, że nie jest to aż tak pewne. – Byłbym ostrożny z tym mówieniem o czterech latach. PiS ma coraz więcej problemów, afera Banasia, ślubowanie Piotrowicza i Pawłowicz w TK. To wszystko wizerunkowa klapa władzy. Ta kula śnieżna jest coraz większa, problemy się nawarstwiają i nie wiem, czy ta kadencja wytrzyma cztery lata – wyjaśniał swój punkt widzenia poseł Lewicy. Podkreślił, że wie, jaki byłby wynik przedterminowych wyborów. – Jeśli kadencja będzie skrócona, to PiS tych wyborów nie wygra – powiedział Trela.

Poseł Lewicy musiał też tłumaczyć się ze słów swojego klubowego kolegi, Marcina Kulaska.- Proponuję spróbować się utrzymać w Warszawie za 6,5 tys. zł na rękę i dietę 2,5 tys. zł – powiedział Kulasek i choć później za te słowa przeprosił, to na parlamentarzystów lewicy spłynęła fala krytyki. – Marcin popełnił błąd, że nie autoryzował tego wywiadu. Dla każdego z nas wynagrodzenie jest wystarczające – bronił kolegi Trela.

Lewicka odparła jednak, że tłumaczenie o autoryzacji jest po prostu słabe. – Ale prawdziwe. Dla niego uposażenie posła to są bardzo duże pieniądze. Zresztą w pracy publicznej pieniądze nie są najważniejsze, więc nawet jeśli Jarosław Kaczyński chce je zmniejszyć, to niech sobie je obniża – powiedział polityk SLD.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: