DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Poroszenko ostrzega Zełenskiego: Nie ufaj Putinowi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Petro Poroszenko i Wołodymyr Zełenski.

Były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko jest zaniepokojony zbliżającym się szczytem „kwartetu normandzkiego” i radzi obecnemu szefowi państwa, Wołodymyrowi Zełenskiemu, aby nie spotykał się twarzą w twarz z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem.

Petro Poroszenko dał obecnemu prezydentowi Ukrainy radę przed spotkaniem ze swoimi odpowiednikami z Francji, Niemiec i Rosji. Zostały one opublikowane na blogu gazety „Ukraińska Prawda”.

Najważniejsza rada: nie ufaj Putinowi… Radziłbym unikać spotkań twarzą w twarz z Putinem – napisał Poroszenko.

Ponadto były prezydent poradził Zełenskiemu, aby nie włączał kwestii gazu do ogólnej agendy „normandzkiego szczytu”, aby „nie pozwolić Rosji sformułować niekorzystnego dla Ukrainy pakietu umów, na podstawie których za „tani” gaz Ukraina pójdzie na ważne ustępstwa na politycznej ścieżce”.

Ponadto były prezydent przypomniał, że Putin często manipuluje danymi dotyczącymi liczby i źródeł ostrzałów, liczby sprzętu i żywej siły, aby udowodnić, że strona ukraińska jest bardziej winna naruszeń zawieszenia broni.

Poroszenko życzył Zełenskiemu owocnego „szczytu normandzkiego” i osiągnięcia pokoju.

Szczyt „normandzkiej czwórki”

Angela Merkel i Wołodymyr Zełenski

Spotkanie liderów „normandzkiej czwórki” w celu rozwiązania sytuacji na Ukrainie odbędzie się 9 grudnia w Paryżu. Jak poinformował doradca prezydenta Rosji Jurij Uszakow, w jego kuluarach może odbyć się dwustronne spotkanie Putina i Zełenskiego. Według rzecznika prasowego rosyjskiego przywódcy Dmitrija Pieskowa jego format zostanie ustalony bliżej szczytu w Paryżu.

Spotkanie Putina i Zełenskiego

Moskwa podchodzi z bardzo ostrożnym optymizmem do budowania rosyjsko-ukraińskich relacji w związku z nadchodzącym spotkaniem prezydentów Rosji i Ukrainy Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego w Paryżu, oświadczył rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow.

„Tak, istnieje bardzo ostrożny optymizm, bardzo pohamowany optymizm” – powiedział Pieskow stacji telewizyjnej „Dożd”.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: