NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Poroszenko ostrzega Zełenskiego: Nie ufaj Putinowi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Petro Poroszenko i Wołodymyr Zełenski.

Były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko jest zaniepokojony zbliżającym się szczytem „kwartetu normandzkiego” i radzi obecnemu szefowi państwa, Wołodymyrowi Zełenskiemu, aby nie spotykał się twarzą w twarz z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem.

Petro Poroszenko dał obecnemu prezydentowi Ukrainy radę przed spotkaniem ze swoimi odpowiednikami z Francji, Niemiec i Rosji. Zostały one opublikowane na blogu gazety „Ukraińska Prawda”.

Najważniejsza rada: nie ufaj Putinowi… Radziłbym unikać spotkań twarzą w twarz z Putinem – napisał Poroszenko.

Ponadto były prezydent poradził Zełenskiemu, aby nie włączał kwestii gazu do ogólnej agendy „normandzkiego szczytu”, aby „nie pozwolić Rosji sformułować niekorzystnego dla Ukrainy pakietu umów, na podstawie których za „tani” gaz Ukraina pójdzie na ważne ustępstwa na politycznej ścieżce”.

Ponadto były prezydent przypomniał, że Putin często manipuluje danymi dotyczącymi liczby i źródeł ostrzałów, liczby sprzętu i żywej siły, aby udowodnić, że strona ukraińska jest bardziej winna naruszeń zawieszenia broni.

Poroszenko życzył Zełenskiemu owocnego „szczytu normandzkiego” i osiągnięcia pokoju.

Szczyt „normandzkiej czwórki”

Angela Merkel i Wołodymyr Zełenski

Spotkanie liderów „normandzkiej czwórki” w celu rozwiązania sytuacji na Ukrainie odbędzie się 9 grudnia w Paryżu. Jak poinformował doradca prezydenta Rosji Jurij Uszakow, w jego kuluarach może odbyć się dwustronne spotkanie Putina i Zełenskiego. Według rzecznika prasowego rosyjskiego przywódcy Dmitrija Pieskowa jego format zostanie ustalony bliżej szczytu w Paryżu.

Spotkanie Putina i Zełenskiego

Moskwa podchodzi z bardzo ostrożnym optymizmem do budowania rosyjsko-ukraińskich relacji w związku z nadchodzącym spotkaniem prezydentów Rosji i Ukrainy Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego w Paryżu, oświadczył rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow.

„Tak, istnieje bardzo ostrożny optymizm, bardzo pohamowany optymizm” – powiedział Pieskow stacji telewizyjnej „Dożd”.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: