DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Miedwiediew wezwał Unię Europejską do przyznania się do „błędów”, ogłoszenia „zawieszenia broni” i zakończenia „wojenki” z Rosją

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Premier Rosji Dmitrij  wezwał Unię Europejską do przyznania się do „błędów”, ogłoszenia „rozejmu” i zakończenia „wojenki” z Rosją. Powiedział o tym podczas transmitowanej przez telewizję konferencji prasowej.

„Teraz  ma nowy zespół, który nie jest jeszcze obciążony różnego rodzaju wcześniejszymi decyzjami, w każdym razie osobistej odpowiedzialności za nie. Jeśli chcą, mają szansę to naprawić. Nie my rozpoczęliśmy tę wojenkę i nie my powinniśmy ją zakończyć. Oni sami muszą ogłosić rozejm, wtedy wszystko można przywrócić do normy – powiedział.

„Myślę, że jednak trzeba zdobyć się na odwagę, przyznać do błędów i wyjść na płaszczyznę normalnych relacji, normalizację tych relacji” – podkreślił. Miedwiediew powiedział, że Moskwa jest gotowa budować indywidualnie stosunki z państwami europejskimi, jeśli nie są one gotowe do wspólnego rozwiązywania problemów. „Jesteśmy gotowi budować nasze stosunki z krajami europejskimi na drodze dwustronnej, nie ma tu nic tak skomplikowanego” – powiedział i dodał, że decyzje podejmowane są wspólnie w UE.

„Z Unią Europejską, nie wspominając już o Stanach Zjednoczonych, mamy trudny okres. Niedawno spotkałem się z kilkoma moimi kolegami z Unii Europejskiej, mówiąc: Słuchajcie chłopaki, patrzcie, co robicie, nałożyliście sankcje, sami na nich cierpicie, stracili tam około 100 miliardów euro, a niektórzy nawet 200, i my, oczywiście, straciliśmy, ale wy nie chcecie nawet rozmawiać. Komu z tego powodu jest lepiej? Powiedzieliście, że nie będziemy się z wami przyjaźnili i spotykali, ale to na poziomie Komisji Europejskiej, w relacjach dwustronnych jakby się to udaje” – powiedział.

„To dość dziwna historia, szczególnie biorąc pod uwagę, że w UE decyzje podejmowane są w wielu sprawach w Brukseli, są to decyzje kolegialne, dotyczące wszystkich krajów UE, więc jest to polityka krótkowzroczna, ale jestem pewien, że wcześniej czy później zakończy się ogólnym pojednaniem” – dodał.

Podkreślił też, że w perspektywie historycznej jest optymistą. „W perspektywie historycznej wszystko będzie dobrze. A teraz będzie trudno. Po prostu ludzkość całkowicie by zniknęła, gdyby w ostatecznym przypadku nie wszystko było w porządku z perspektywy historycznej. Myślę, że wojny handlowe zakończą się, a wszelkie ograniczenia zostaną zniesione, ale musimy żyć teraz” – podsumował.

Opr. TB, UNIAN

fot. Wikipedia

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: