NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Miedwiediew wezwał Unię Europejską do przyznania się do „błędów”, ogłoszenia „zawieszenia broni” i zakończenia „wojenki” z Rosją

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Premier Rosji Dmitrij  wezwał Unię Europejską do przyznania się do „błędów”, ogłoszenia „rozejmu” i zakończenia „wojenki” z Rosją. Powiedział o tym podczas transmitowanej przez telewizję konferencji prasowej.

„Teraz  ma nowy zespół, który nie jest jeszcze obciążony różnego rodzaju wcześniejszymi decyzjami, w każdym razie osobistej odpowiedzialności za nie. Jeśli chcą, mają szansę to naprawić. Nie my rozpoczęliśmy tę wojenkę i nie my powinniśmy ją zakończyć. Oni sami muszą ogłosić rozejm, wtedy wszystko można przywrócić do normy – powiedział.

„Myślę, że jednak trzeba zdobyć się na odwagę, przyznać do błędów i wyjść na płaszczyznę normalnych relacji, normalizację tych relacji” – podkreślił. Miedwiediew powiedział, że Moskwa jest gotowa budować indywidualnie stosunki z państwami europejskimi, jeśli nie są one gotowe do wspólnego rozwiązywania problemów. „Jesteśmy gotowi budować nasze stosunki z krajami europejskimi na drodze dwustronnej, nie ma tu nic tak skomplikowanego” – powiedział i dodał, że decyzje podejmowane są wspólnie w UE.

„Z Unią Europejską, nie wspominając już o Stanach Zjednoczonych, mamy trudny okres. Niedawno spotkałem się z kilkoma moimi kolegami z Unii Europejskiej, mówiąc: Słuchajcie chłopaki, patrzcie, co robicie, nałożyliście sankcje, sami na nich cierpicie, stracili tam około 100 miliardów euro, a niektórzy nawet 200, i my, oczywiście, straciliśmy, ale wy nie chcecie nawet rozmawiać. Komu z tego powodu jest lepiej? Powiedzieliście, że nie będziemy się z wami przyjaźnili i spotykali, ale to na poziomie Komisji Europejskiej, w relacjach dwustronnych jakby się to udaje” – powiedział.

„To dość dziwna historia, szczególnie biorąc pod uwagę, że w UE decyzje podejmowane są w wielu sprawach w Brukseli, są to decyzje kolegialne, dotyczące wszystkich krajów UE, więc jest to polityka krótkowzroczna, ale jestem pewien, że wcześniej czy później zakończy się ogólnym pojednaniem” – dodał.

Podkreślił też, że w perspektywie historycznej jest optymistą. „W perspektywie historycznej wszystko będzie dobrze. A teraz będzie trudno. Po prostu ludzkość całkowicie by zniknęła, gdyby w ostatecznym przypadku nie wszystko było w porządku z perspektywy historycznej. Myślę, że wojny handlowe zakończą się, a wszelkie ograniczenia zostaną zniesione, ale musimy żyć teraz” – podsumował.

Opr. TB, UNIAN

fot. Wikipedia

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: