DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Media: atak na nielegalną bazę wojskową USA w Syrii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Idlib, Syria

Amerykańska baza wojskowa na południowym wschodzie Syrii została zaatakowana w piątek przez nieznanych sprawców – przekazuje syryjska stacja państwowa Al-Ikhbariya.

„Nieznani sprawcy zaatakowali nielegalną amerykańską bazę wojskową na polu naftowym al-Omar na północnym wschodzie prowincji Dair az-Zaur” – poinformował kanał.

Według danych stacji atak zbiegł się w czasie z przybyciem do bazy ciężarówek z techniką wojskową.

Amerykańcy okupanci odpowiedzieli na atak ostrzałem artyleryjskim i granatami hukowymi – przekazuje stacja. Szef Pentagonu Mark Esper przekazał 12 listopada, że nie podjęto jak na razie ostatecznej decyzji, ilu wojskowych USA pozostanie w Syrii. Wcześniej stojący na czele Kolegium Szefów Sztabów Sił Zbrojnych USA generał Mark Milley oświadczył, że w Syrii pozostanie 500-600 amerykańskich żołnierzy.

Kreml, Moskwa
© Sputnik . Maksim Blinov

Prezydent USA Donald Trump ogłosił wycofanie amerykańskich wojsk na tle operacji Turcji na północnym wschodzie Syrii przeciwko oddziałom kurdyjskim. Stany Zjednoczone poinformowały jednocześnie, ze pozostaną w rejonach naftowych na wschodzie kraju i będą pomagać lokalnym Kurdom w sprawowaniu nad nimi kontroli.

USA i ich sojusznicy od 2014 roku prowadzą w Syrii i Iraku operację wojskową przeciwko organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie, przy czym w Syrii działają bez pozwolenia władz kraju. Wcześniej Stany Zjednoczone ogłosiły już likwidację „terrorystycznego kalifatu”, ale wyraziły zamiar pozostania w Syrii, aby „nie dopuścić do ich odrodzenia.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: