DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jakie jest ryzyko wybuchu konfliktu w Arktyce?

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
Rosgwardia zakończyła przygotowywanie personelu przed ćwiczeniami w Arktyce

banner-wizytowka-1580899038

W najbliższej perspektywie możliwe jest zwiększenie obecności wojskowej sił NATO w regionie arktycznym, co doprowadzi do wzrostu ryzyka wybuchu konfliktu – powiedział dowódca Floty Północnej Rosji, wiceadmirał Aleksandr Moisiejew.

„Do przeprowadzanych w regionie manewrów i działań z zakresu szkolenia bojowego coraz aktywniej angażowane są oddziały wojskowe państw spoza NATO, mam na myśli w pierwszej kolejności Szwecję, Finlandię… Na przykład w ciągu ostatnich lat zjednoczone siły zbrojne państw sojuszu w bezpośredniej bliskości od naszych północnych granic przeprowadziły kilkadziesiąt manewrów o różnej skali z udziałem całej techniki, począwszy od atomowch okrętów podwodnych, uderzeniowych zgrupowań lotniskowców i innych oddziałów, między innymi sił operacji specjalnych” – powiedział podczas sesji „Budowa kompleksowego systemu bezpieczeństwa w Arktyce” na Międzynarodowym Forum „Arktyka: Teraźniejszość i Przyszłość”.

Amerykański Lodołamacz „Gwiazda Polarna”

Jak zaznaczył, w manewrach brały udział jednostki Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwecji i Finlandii. Liczba ćwiczeń w ramach przygotowania bojowego, przeprowadzonych przez zagraniczne państwa w regionie arktycznym w ciągu ostatnich pięciu lat wzrosła dwukrotnie – podkreślił.

W najbliższej perspektywie można oczekiwać dalszego rozszerzania rozmiarów obecności wojskowej zjednoczonych sił zbrojnych i w konsekwencji wzrostu potencjału wybuchu konfliktu – powiedział Moisiejew.

Do złóż i komunikacji transportowych Arktyki w ostatnim czasie „coraz aktywniej próbują zdobyć dostęp kraje, nie mające bezpośredniego dojścia do terytoriów przybiegunowych” – zaznaczył wiceadmirał.

„Jednocześnie kraje Zachodu, kontynuując wywieranie nacisku sankcyjnego na Rosję, realizując swoje interesy geopolityczne, podejmują próby upolitycznienia wielostronnej współpracy w Arktyce. Polityka arktyczna tych państw jest jednak realizowana bez uwzględnienia interesów narodowych Federacji Rosyjskiej czy wręcz na ich szkodę, a stosowanie siły wojskowej rozpatrywane jest jako jeden ze sposobów osiągnięcia celu” – podsumował dowódca Floty Północnej.

sputniknews.com

 

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: