DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Izrael przetestował nowy silnik rakietowy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Ostrzał Strefy Gazy przez Izrael

Izrael przeprowadził pomyślne testy nowego silnika rakietowego – przekazuje Ministerstwo Obrony kraju.

„Resort wojskowy przeprowadził testy silnika rakietowego z bazy w centralnej części Izraela. Test został zaplanowany wcześniej i odbył się pomyślnie” – przekazuje służba prasowa Ministerstwa Obrony.

Testy systemu są kolejnym etapem prac w ramach modernizacji izraelskiego zgrupowania rakietowego. W lipcu izraelscy wojskowi wspólnie ze Stanami Zjednoczonymi pomyślnie przetestowali na Alasce kompleks obrony przeciwrakietowej Chet-3 do przechwytywania celów poza ziemską atmosferą.

Na uzbrojeniu izraelskich sił przeciwrakietowych znajdują się już kompleksy Patriot i Chetz wcześniejszych modyfikacji, a także baterie systemu Żelazna Kopuła, które mogą zestrzeliwać pociski reakcyjne małego zasięgu typu palestyńskich Kassamów i Gradów. Bronią przejściową między nimi jest David’s Sling (Proca Dawida). Główne przeznaczenie systemu, jak przekazują lokalne media jest przechwytywanie pocisków na odległości od 70 do 300 km, których mają szczególnie dużo bojownicy libańskiego ruchu Hezbollah.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: