NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Film 21 letniego blogera o Łukaszence uznany za ekstremistyczny. Za jego oglądanie grozi odsiadka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Film, młodego blogera ps. NEXTA o Łukaszence, który przez 1,5 miesiąca obejrzało prawie 2 miliona ludzi, został przez władze uznany za ekstremistyczny na Białorusi. Za jego rozpowszechnianie a nawet oglądanie grozi teraz odpowiedzialność karna – wysoka grzywna lub .

Film pt: „Łukaszenka: materiały kryminalne” zrealizowany przez 21 letniego blogera Stepana Putiło, znanego jako NEXTA, zostanie oficjalnie uznany za ekstremistyczny.

Rozprawa w sądzie już się odbyła, zaocznie, decyzja została podjęta, oficjalna decyzja pojawi się w przyszłym tygodniu, – poinformował dziennikarz Artem Garbacewicz na swoim profilu na kanale Telegramu.

Pisze on, że proces został zainicjowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Republikańska komisja ekspercka, która zajmuje się rozpatrywaniem takich kwestii, potwierdziła Naszej Niwie, że spotkanie w sprawie filmu rzeczywiście się odbyło.

„Siedzieliśmy długi czas, wyrażano różne opinie, o ile pamiętam, w rezultacie nie wszyscy głosowali tak samo”, powiedział jeden z uczestników spotkania. Ostatecznie członkowie komisji uznali film „Łukaszenko: materiały karne” za ekstremistyczny.

Przypomnijmy,  NEXTA opublikował film na swoim kanale na Youtube pod koniec października.

Już następnego dnia zajmował 1 miejsce na TOP liście białoruskiej sieci. Do tej pory film zyskał prawie 1,9 miliona wyświetleń.

Film opowiada o znanych faktach dotyczących rodziny Łukaszenki, pierwszych wyborach, wiecu na Placu Niepodległości w 2010 roku, wybuchu bomby w mińskim metrze, próbie uruchomienia fabryki akumulatorów w Brześciu, belektrowni jądrowej w Ostrowcu na Grodzieńszczyźnie budowanej według rosyjskiego projektu i za pieniądze Kremla 50 km. Od Wilna i wielu innych.

Aleksander Łukaszenka jest w nim oskarżany o łamanie prawa.  Opowiada, jak w próżnej nadziei na objęcie prezydentury Rosji w latach 90. pozwolił Moskwie przejąć kontrolę nad Białorusią.

„Mocne wideo na najwyższym poziomie, dla Stepana wielki szacunek”, pisze jeden z komentatorów, a recenzja ta zebrała 2 tys. polubień. Ogólnie ton komentarzy jest bardzo krytyczny dla systemu.

21-letni Stepan Putiło, znany jako NEXTA od nazwy swojego kanału YouTube, ma 270 tysięcy subskrybentów na YouTube i ponad 100 tysięcy w Telegramie, co uczyniło go najpopularniejszym blogerem społeczno-politycznym na Białorusi.

W lutym 2018 r. władze podjęły próbę wszczęcia przeciwko niemu  postępowania karnego na podstawie artykułu 368 Kodeksu karnego Republiki Białorusi „znieważenie prezydenta” za filmy na YouTube, rzekomo na podstawie skargi nieznanego obywatela. NEXTA  w obawie przed więzieniem wyjechał do Polski.

zrodlo:kresy24.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: