NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Budowa muru w Donbasie to plan B kancelarii prezydenta Zełenskiego na wypadek fiaska pokojowych negocjacji z Rosją

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent  jest gotowy do „budowy muru” w Donbasie na wypadek niepowodzenia rozmów pokojowych z Rosją. Poinformował o tym jego asystent Ondrij  podczas konferencji w Londynie, zorganizowanej przez Chatham House i ukraiński ośrodek badawczy „Ukrainskaja prizma”.

Nie będziemy tracić czasu, jeśli nie zobaczymy po stronie rosyjskiej chęci przeprowadzenia „Mińska” [porozumień mińskich – red.]. Nie będziemy czekać latami, określiliśmy ograniczony czas” – powiedział. Nie sprecyzował, ile czasu prezydent jest gotowy czekać, ale wcześniej podczas rozmów z przedstawicielami zespołu Zełenskiego nieoficjalnie powiedziano, że jasność co do pokojowego rozwiązania wojny w Donbasie powinna pojawić się w pierwszej połowie 2020 roku. „I oczywiście chcę powiedzieć, że  zrobi wszystko, co w naszej mocy, aby zakończyć wojnę i osiągnąć pokój dzięki dyplomacji. Ale z pewnością mamy „plan B”” – dodał.

Według niego „plan B” oznacza „zbudowanie muru i życie dalej”. „Jeśli nie zobaczymy dzisiaj gotowości Federacji Rosyjskiej do przystąpienia do procesu pokojowego, do wdrożenia porozumień z Mińska, to cóż, wzniesiemy, nie w znaczeniu teoretycznym, mur i będziemy żyć dalej. Mamy przyjaciół, przyciągniemy i wyciągniemy wnioski z ich doświadczeń. Mam na myśli przede wszystkim Izrael” – wyjaśnił.

Podkreślił jednak, że zespół prezydenta jest teraz zaangażowany w sukces negocjacji. Jermak powiedział również, że zespół prezydenta jest gotowy do zmiany Konstytucji po „negocjacjach normandzkich”, ale obiecuje ograniczyć te zmiany do kwestii decentralizacji, w tym w odniesieniu do ORDŁO [ – red.]. Zdaniem Jermaka, Zełenski planuje przedłużyć ustawę „o specjalnym statusie” [obwodów donieckiego i ługańskiego – red.] po „szczycie normandzkim”.

Opr. TB, https://www.eurointegration.com.ua/

fot. https://www.facebook.com/mva.gov.ua/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: