NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

BEATA SZYDŁO OPUSZCZONA I SAMOTNA? BEATA MAZUREK: WIEMY, KTO DONOSI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nie odnajduje się? Kłóci się z najbliższymi przyjaciółkami? Takie plotki o Beacie Szydło krążą w brukselskich kuluarach. Podobno była premier miałaby z tego powodu wrócić i zająć się kampanią wyborczą Andrzeja Dudy. – Relacje między nami są bardzo dobre, wciąż współpracujemy. Wszystkie za Beatą staniemy murem. Wiemy, kto donosi do mediów, to niefajne z ich strony – mówi Interii Beata Mazurek, europosłanka i była rzeczniczka PiS.

Mówi się, że wygrana Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach prezydenckich to tak naprawdę być albo nie być dla obozu Zjednoczonej Prawicy. „Wprost” podaje, że z tego powodu Jarosław Kaczyński rozważa ściągnięcie z Brukseli Beaty Szydło – do pracy przy kampanii wyborczej. Bo to ona odpowiada za zwycięstwo z 2015 r. – Nie odnalazła się w europarlamencie. Czuje się tam osamotniona i bez politycznego znaczenia. Dlatego myśli, by na czas kampanii wrócić do kraju i znów rozmawiać z Jarosławem Kaczyńskim, żeby ludzie ją poznawali i pozdrawiali – powiedział tygodnikowi jeden z informatorów.

Murem za Szydło

Czy faktycznie Beata Szydło jest skłócona z koleżankami? To nie tajemnica, że była premier trzyma się blisko z najważniejszymi kobietami w poprzednim rządzie PiS. Chodzi m.in. o „matkę” programu 500 plus i byłą minister rodziny Elżbietę Rafalską, byłą minister Andżelikę Możdżanowską czy byłą wicemarszałek Sejmu Beatę Mazurek.

Poprosiliśmy o komentarz jedną nich: – Relacje między nami są bardzo dobre, wciąż współpracujemy. Wszystkie za Beatą staniemy murem. Wiemy, kto donosi do mediów, to niefajne z ich strony. Tak długo i dobrze się znamy, że nikt – żadne artykuły – tej naszej znajomości nie zburzą – zapewnia Interię Beata Mazurek. Partyjną koleżankę wspiera też wieloletni europoseł PiS, Karol Karski, który dementuje doniesienia „Wprost”.

– Beata Szydło bardzo dobrze odnajduje się w Brukseli. Wcale nie wygląda na osamotnioną, ma bardzo szerokie kontakty z różnymi osobami w europarlamencie i innych instytucjach europejskich – zapewnia Interię Karski. – Procentuje to, że jest byłym premierem. Zajmuje się merytorycznymi pracami, tematyką społeczną. Jest jednym z najbardziej wartościowych europosłów – dodaje.

Jeden z brukselskich polityków PiS, który chce zachować anonimowość, nie ukrywa: – Każdy ma jakichś wrogów, wielu spinuje (socjotechnika polegająca na przedstawianiu zniekształconego obrazu rzeczywistości – red.), żeby komuś dokopać. Tym razem padło na Beatę Szydło.

Pomoże Dudzie?

Nie ma wątpliwości, że była premier jest jednym z asów w rękawie Jarosława Kaczyńskiego. Wszak to Beata Szydło w wyborach do Parlamentu Europejskiego uzyskała najlepszy wynik w Polsce. Poparło ją aż 525 811 osób, co jest absolutnym rekordem. Tylko czy była premier zechce wrócić, żeby ponownie jako szefowa sztabu poprowadzić Andrzeja Dudę do zwycięstwa?

– Nie ma nawet terminu kampanii prezydenckiej. Współpracujemy z centralą partii, to jest naturalne. Jeździmy, spotykamy się z wyborcami. Być może były jakieś dywagacje dotyczące Beaty Szydło jako szefowej sztabu, ale według mnie nie było jeszcze żadnych rozmów – mówi źródło Interii z Kancelarii Prezydenta RP. – Nie dziwię się zamieszaniu. Sam słyszałem od jednego ważnego polityka PiS, który o tym mówił, a nie miał wiedzy – dorzuca.

Kiedy chcemy się czegoś dowiedzieć o ewentualnym udziale Beaty Szydło w nadchodzącej kampanii prezydenckiej, słyszymy: – Trzeba pytać Andrzeja Dudy. Na pewno wszyscy parlamentarzyści, zwolennicy prezydenta, będziemy w tę kampanię zaangażowani. Bo zależy nam na jego zwycięstwie – mówi nam Beata Mazurek.

Szydło to symbol

Były rzecznik Andrzeja Dudy i jego bliski współpracownik Krzysztof Łapiński uważa, że powrót Beaty Szydło na stanowisko szefowej sztabu wyborczego prezydenta byłoby symbolem, który „ucina spekulacje o niesnaskach w obozie władzy”. – Jeśli elektorat PiS miałby za złe Andrzejowi Dudzie jakąś jego decyzję, pani premier byłaby ogromnym wsparciem. To byłby powrót, żeby po raz kolejny wykonać dobrą robotę – mówi nam Łapiński.

Zaangażowanie w Polską politykę wiązałoby się jednak z rezygnacją z części uposażenia europosła. A to wcale nie są małe pieniądze. Jak przypomina „Wprost”, każdy dzień posiedzenia plenarnego to dieta w wysokości ok. 1,5 tys. zł. Była premier z pewnością musiałaby poświęcić na kampanię prezydencką kilka miesięcy.

– Ważna jest praca struktur, ułożenie sztabu, współpraca z Kancelarią Prezydenta i centralą partii przy Nowogrodzkiej. Na tym wyłożył się właśnie Bronisław Komorowski – uważa były rzecznik Andrzeja Dudy. – W kampanii z 2015 r. stało za nami kilka tysięcy ludzi. Kiedy organizowaliśmy spotkania w powiatach, większość pracy brały na siebie struktury lokalne – dodaje.

Kto mógłby zostać szefem sztabu wyborczego prezydenta, jeśli nie Beata Szydło? – Powinien to być ktoś z nazwiskiem, kto jest wartością dodaną dla kandydata. Ta osoba musi mieć dobre relacje zarówno z kandydatem jak i zapleczem partyjnym. Przy kluczowych wydarzeniach ktoś taki powinien mieć możliwość, żeby swobodnie zadzwonić do prezydenta czy prezesa PiS – powiedział Interii Krzysztof Łapiński.

Jakub Szczepański

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: