NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Barczewo: uczeń wyskoczył przez okno podczas „szkolenia antyterrorystycznego”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Straumatyzowane dzieci nie chcą już chodzić do szkoły. Boją się, że znów spotkają „panów z karabinami”. To efekt symulacji aktu terrorystycznego, jaką zaaplikowała swoim podopiecznym dyrektorka zespołu szkół w Barczewie pod Olsztynem. Kobieta została już odwołana ze stanowiska.

Sytuacja miała miejsce w połowie listopada. Do szkoły wbiegli uzbrojeni mężczyźni w kominiarkach. Użyli granatów hukowych, krzyczeli i wydawali rozkazy. Wśród dzieci wybuchła panika. Jeden z uczniów, kompletnie przerażony, wyskoczył przez okno. Całe szczęście – zajęcia odbywały się na parterze.

Zdarzenie ciężko wspominają również nauczyciele. – Byłem wtedy z dziećmi w klasie. Muszę powiedzieć, że trochę sam średnio się poczułem, przede wszystkim dlatego, że dzieci zaczęły mi tam panikować – powiedział TVN24 Zbigniew Podlaski. – Chcieliśmy wyjść z klasy, kiedy usłyszałem huki i te wystrzały i ludzi krzyczących. Cofnąłem szybko dzieci. Miałem klucz do klasy, zamknąłem klasę i musiałem zająć się jednym z uczniów, który bardzo panikował, płakał – opowiada nauczyciel.

– Mamy od rodziców informacje, że niektóre dzieci do dziś przeżywają to, co stało się tamtego dnia. Dotyczy to głównie wrażliwych i małych dzieci – powiedziała Onetowi Barbara Szałaj-Borowiec, dyrektor Miejskiego Zespołu Oświaty i Zdrowia w Barczewie. – Wiemy też, że jedna z matek tydzień po tej akcji prosiła o pomoc, bo jej dziecko boi się i nie chce chodzić do szkoły. Na szkolną wycieczkę do kina nie pojechało ze strachu przed terrorystami.

Tydzień po incydencie dyrektorka została wezwana na dywanik przez Miejską Komisję Oświaty, Zdrowia i Spraw Społecznych. – Podczas spotkania pani dyrektor mówiła, że szkoły mają obowiązek przeprowadzać tego typu akcje. Akcje przeciwpożarowe, terrorystyczne, akcje alarmów bombowych. Jeżeli by tego nie robili, to przy prawdziwym ataku rodzice będą mieć pretensje do dyrekcji placówki, że tego typu akcje nie były przeprowadzane i dzieci się niczego nie nauczyły – mówi Barbara Szałaj-Borowiec.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że mężczyźni, którzy najechali szkolę nie byli żadnymi wykwalifikowanymi fachowcami czy funkcjonariuszami jednostek antyterrorystycznych, lecz „miłośnikami militariów”, czyli amatorami, których kręcą narzędzia do zabijania.

Osoba odpowiedzialna za hucpę, dyrektorka szkoły została już odwołana ze stanowiska. Burmistrz Barczewa Andrzej Maciejewski w uzasadnieniu wskazał, że ” naraziła dzieci i uczniów na niepotrzebny stres, spowodowała zagrożenie zdrowia i życia uczniów oraz zabrała uczniom poczucie bezpieczeństwa”.<

Jej postawa była tym bardziej nacechowana nieodpowiedzialnością, że do Zespołu Szkół chodzą uczniowie klas I-VII i licealiści, w tym dzieci wymagające szczególnej atencji ze strony opiekunów szkolnych. „W placówce są dzieci posiadające orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. Pani Dyrektor nie uwzględniła ich potrzeb, nie określiła ich stanu psychofizycznego i nie była w stanie ocenić, jak zareagują dzieci ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera” – czytamy w uzasadnieniu.

Kilka miesięcy temu podobne zdarzenie miało miejsce w szkole w Skierniewicach

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Barczewo: uczeń wyskoczył przez okno podczas „szkolenia antyterrorystycznego”

  1. no pojeby w akcji …….. jest gorzej niż myślałem skoro pedagodzy maja tak najebane w główkach a i ci psychologowie policyjni nie mniej – skoro w ramach cwiczeń nie przewidzieli ze moze być taka reakcja – wyp.. na zbity ryj asyste policyjnych psychologów i dyra z budy

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: