NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Afera z polskim mięsem z salmonellą: Bułgarzy szukają winnych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Farbyka drobiu Reftinskaja w obwodzie swierdłowskim

Bułgarska Agencja Bezpieczeństwa Żywności poważnie spóźniła się z ogłoszeniem, że w kraju znalazło się ponad sto ton polskiego mięsa zakażonego salmonellą. Taką opinię na antenie Bułgarskiej Telewizji Krajowej wyraził przedstawiciel stowarzyszenia „Aktywni Konsumenci” doktor Siergiej Iwanow.

Według niego tylko Agencja Bezpieczeństwa Żywności posiada wszystkie informacje na temat ilości takiego mięsa i terminów, kiedy trafiło do Bułgarii.

„W ciągu ostatniego miesiąca było siedem powiadomień o [zakażonej produkcji]. Nie wiem, o której konkretnej partii mowa i kiedy do nas dotarła, ale i tak Agencja Bezpieczeństwa Żywności spóźniła się z ostrzeżeniami <…>. Nie chcę wyciągać żadnych ogólnych wniosków, ale tylko w ostatnim tygodniu w Sofii odnotowano osiem udowodnionych przypadków zakażenia salmonellą – jest to dość niezwykły wskaźnik, szczególnie w tym sezonie” – powiedział Iwanow.

Przedstawiciel organizacji powiedział również, że sama Polska przekazała sygnały o zakażonym mięsie.

Drób

Salmonella w mięsie z Polski: Bułgarzy biorą pod lupę polski drób

„W tym całym łańcuchu jedyną, gdzie zadziałała kontrola, okazała się Polska. Kontrola ze strony bułgarskiego zakładu przetwórstwa mięsnego i ze strony państwa nie zadziałała, oni pracują z informacjami pochodzącymi z Polski. <…> Problem polega na tym, że nasz system kontroli w takich przypadkach nie działa” – zaznaczył Iwanow.

Przypomnijmy, wcześniej Agencja Bezpieczeństwa Żywności poinformowała, że nie wpłynęły żadne doniesienia o przypadkach zakażenia salmonellą.

Minister rolnictwa Bułgarii: Mięso skażone salmonellą nie trafiło na konsumentów

Ani jeden kilogram skażonego salmonellą mięsa nie trafił do końcowego konsumenta – zapewniła minister rolnictwa Bułgarii Desisława Tanewa, jak poinformowała agencja Focus. Jak podkreśliła, kupujący nie są powiadamiani o skażeniu mięsa, ponieważ takie produkty nie są spożywane na surowo.

Zamrażarka

„Otrzymano nie 16, a 17 sygnałów, (…) pierwszy dotarł w marcu. Ponieważ ten produkt nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia, ale do przetwarzania, przepisy są takie, że konsumenci nie są o tym informowani. Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności jest zobowiązany do powiadomienia konsumentów w przypadku produktów przeznaczony do bezpośredniego spożycia” – powiedziała Tanewa.

Minister dodała, że chodzi o 109 ton mięsa drobiowego. „Wycofano około 109 ton, o których powiadomiono w takich zgłoszeniach. W sumie było 17 zgłoszeń, w tym 10 otrzymano po 29 października. (…). Informacje na temat tego polskiego produktu pochodziły również z kolejnych siedmiu krajów europejskich” – mówiła Tanewa.

Minister wyjaśniła, że Bułgaria za pośrednictwem właściwego polskiego organu może zabronić temu producentowi dostarczania swoich produktów do kraju.

„Może to zrobić polski organ odpowiedzialny za bezpieczeństwo żywności. Bułgarski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności powiadomił go o tym – podsumowała.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: