NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WYBUCH W SZCZYRKU „PRZEWIERCILI GAZOCIĄG”. TO BUDOWLAŃCY WYSADZILI DOM Z LUDŹMI W POWIETRZE?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

Wybuch w Szczyrku to nie nieszczęśliwy wypadek. Według wstępnych ustaleń, zawinił człowiek, a dokładniej firma Aqua System, przeprowadzająca prace budowlane. To oni zniszczyli gazociąg i doprowadzili do śmierci wielu ludzi?W środę w Szczyrku doszło do tragicznego w skutkach wybuchu gazu. Dom, w którym nastąpiła eksplozja, dosłownie został zrównany z ziemią. „Nic nie zostało” – mówią świadkowie.

W budynku mieszkało 9 osób, w tym czworo dzieci. Jedna z nich była akurat w pracy, pozostali przebywali w domu… O godzinie 9 rano w czwartek, wiadomo już było, że 6 z nich nie żyje.

To raczej nie wina rodziny
Siła eksplozji była ogromna – fala uderzeniowa uszkodziła sąsiednie budynki, odczuwalna była nawet 1,5 km delej. Dlaczego jednak doszło do tak ogromnej tragedii?

To najprawdopodobniej wina uszkodzenia gazociągu. Żadna z dwóch rodzin mieszkających w wysadzonym w powietrze budynku, prawdopodobnie nie miała na to wpływu… Jak podaje Polska Spółka Gazownictwa, winne są osoby przeprowadzające roboty budowlane, firma niezwiązana z PSG.

Najbardziej prawdopodobną wersją jest to, wszystkie poszlaki na to wskazują, że był przewiert prowadzony równolegle, wzdłuż albo nawet po linii naszego gazociągu – mówi TVN24 Ziemowit Podolski z PSG – Tak nagłe zdarzenie mogło być spowodowane tylko takim uszkodzeniem.

Gazociąg został dosłownie przewiercony – twierdzą eksperci. Do wybuchu nie doszło bezpośrednio po uszkodzeniu go.
Nie mamy jeszcze dokładnego obrazu, jak wielkie było uszkodzenie gazociągu. W zależności od tego, jak duże było uszkodzenie, tak szybko gaz mógł migrować – mówi Podolski. – Był to gazociąg zasilający całą zachodnią część Szczyrku.

„PRZEWIERCILI GAZOCIĄG”. TO BUDOWLAŃCY WYSADZILI DOM Z LUDŹMI W POWIETRZE?

Wybuch w Szczyrku to nie nieszczęśliwy wypadek. Według wstępnych ustaleń, zawinił człowiek, a dokładniej firma Aqua System, przeprowadzająca prace budowlane. To oni zniszczyli gazociąg i doprowadzili do śmierci wielu ludzi?

ZNALEZIONO 4 CIAŁA

Wybuch w Szczyrku, budynek zmienił się w gruzowisko
Siła eksplozji była ogromna – fala uderzeniowa uszkodziła sąsiednie budynki, odczuwalna była nawet 1,5 km delej. Dlaczego jednak doszło do tak ogromnej tragedii?

To najprawdopodobniej wina uszkodzenia gazociągu. Żadna z dwóch rodzin mieszkających w wysadzonym w powietrze budynku, prawdopodobnie nie miała na to wpływu… Jak podaje Polska Spółka Gazownictwa, winne są osoby przeprowadzające roboty budowlane, firma niezwiązana z PSG.

Najbardziej prawdopodobną wersją jest to, wszystkie poszlaki na to wskazują, że był przewiert prowadzony równolegle, wzdłuż albo nawet po linii naszego gazociągu – mówi TVN24 Ziemowit Podolski z PSG – Tak nagłe zdarzenie mogło być spowodowane tylko takim uszkodzeniem.

Gazociąg został dosłownie przewiercony – twierdzą eksperci. Do wybuchu nie doszło bezpośrednio po uszkodzeniu go.

Nie mamy jeszcze dokładnego obrazu, jak wielkie było uszkodzenie gazociągu. W zależności od tego, jak duże było uszkodzenie, tak szybko gaz mógł migrować – mówi Podolski. – Był to gazociąg zasilający całą zachodnią część Szczyrku. O szczegółach awarii, albo raczej zniszczenia gazociągu, opowiedział rzecznik PSG Artur Michniewicz.

Na 100 proc. przewiercony został gazociąg średniego ciśnienia, stalowy, o średnicy 150 mm. Po prostu wbili się w gazociąg. Nasze stacje zanotowały bardzo duże uchodzenie gazu, takie chwilowe, momentalne, tak się dzieje, kiedy w gazociągu powstaje dziura i widocznie, jeżeli to stalowy gazociąg i stalowe wiertło, to nietrudno o iskrę

– wyjaśnił.

Dokładne przyczyny wybuchy będą znane dopiero po zakończeniu akcji ratowniczej. Wtedy eksperci będą mogli sprawdzić, czy rodziny zamieszkujące zniszczony budynek, nie przyczyniły się do wybuchu.

Nie wiemy, co było w tym domu, co było w piwnicy, być może były jakieś inne materiały łatwopalne

– mówi rzecznik PSG.

https://www.planeta.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: