NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sieć Epsteina, część 1: Clinton  (rodzina Clintona w w ramach operacji narkotykowej CIA).

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_4

Struktura władzy ujawniona przez sieć powiązaną z Epsteinem nie jest dziełem jednej partii politycznej, agencji wywiadowczej czy kraju. Jest niczym innym jak przestępczym przedsięwzięciem, które jest skłonne wykorzystywać i wykorzystywać dzieci w dążeniu do coraz większej władzy, bogactwa i kontrola.


Ten artykuł jest pierwszą częścią serii artykułów opisujących relacje zawodowe i osobiste zmarłego (?) Jeffery Epsteina. Został zaczerpnięty z 11,300 wyrazów opublikowanych przez Unz Review.


10 sierpnia i kilka dni później spekulacje zaczęły wirować po ogłoszeniu, że Jeffrey Epstein został znaleziony martwy w swojej celi. Jego przyczyną śmierci zostało oficjalnie orzeczone samobójstwo przez powieszenie.

Epstein, miliarder pedofil i handlarz seksem z niezliczonymi kontaktami z bogatymi i potężnymi w Stanach Zjednoczonych i kilku innych krajach, powiedział bliskim, że bał się o swoje życie przed nagłym „samobójstwem” w  Waszyngtonie Post  poinformował, podczas gdy jego obrońcy twierdzili, że planował współpracę z władzami federalnymi.

Po kontrowersyjnej konkluzji New York Medical Examiner, że śmierć Epsteina była samobójstwem – konkluzja zakwestionowana przez adwokatów Epsteina, a także przez niezależnych patologów sądowych, biorąc pod uwagę widoczne dowody wskazujące na uduszenie – relacje korporacyjne w sprawie Epsteina uległy spowolnieniu. ściekać, z wyjątkiem sensacyjnych opowieści o jego domniemanym współspiskowcu Ghislaine Maxwell i nowych lubieżnych szczegółach jego przeszłości. Z mediów korporacyjnych zniknęły wszelkie wzmianki o większym skandalu, które dotyczą przyznania się, że Epstein „należał do wywiadu”.

W tej czteroczęściowej serii „ Skandal Jeffreya Epsteina: zbyt duży, by upaść ”  MintPress  ujawniła, że ​​działalność Epsteina – operacja szantażu seksualnego z udziałem nieletnich i powiązana z agencjami wywiadowczymi – była jedną z wielu takich operacji, które miały miejsce od dziesięcioleci , rozwijając się z połączenia między CIA, przestępczością zorganizowaną i izraelskim wywiadem krótko po II wojnie światowej.

Jak   ujawniono w części II tej serii, te szantaże seksualne rozprzestrzeniły się podczas afery Iran-Contra, która obejmowała ten sam mroczny sojusz między wywiadem amerykańskim / izraelskim a przestępczością zorganizowaną. Chociaż seria ta jak dotąd w dużej mierze koncentrowała się na związkach republikańskich urzędników z tymi operacjami i powiązanymi przestępstwami, ostatnia część tej serii skupi się na demokratycznych politykach, a mianowicie rodzinie Clinton i ich powiązaniach z tą samą siecią, a także Jeffreyem Epsteinem .

Własne zaangażowanie Clintonów w Iran-Contra obracało się wokół tajnych działań na lotnisku Mena w Arkansas, które obejmowało spółkę-przykrywkę CIA Southern Air Transport i miało miejsce, gdy Clinton był gubernatorem. Zaledwie kilka lat pracy w administracji prezydenckiej Clintona, Leslie Wexner i Jeffrey Epstein odegraliby ważną rolę w przeprowadzce Southern Air Transport do Columbus w stanie Ohio, co wywołało obawy wśród wysokich urzędników Ohio, że obaj mężczyźni nie tylko pracowali z CIA, ale że Firma Wexnera, The Limited, starała się wykorzystywać linie lotnicze powiązane z CIA do przemytu.

W tym samym okresie Epstein nawiązał już bliskie więzi z ważnymi urzędnikami Białego Domu Clinton i wybitnymi darczyńcami Clintona, takimi jak Lynn Forester de Rothschild, i kilkakrotnie osobiście odwiedził oficjalną rezydencję prezydencką.

Niektóre z tych powiązań wydają się być związane z podejrzaną działalnością finansową Epsteina, w szczególności z udziałem rynków walutowych i rajów podatkowych typu offshore – czynności, które zaczął doskonalić, pracując dla wybitnych postaci Iran-Contra na początku lat 80. XX wieku, z których kilka było powiązanych z bankiem powiązanym z CIA Bank of Credit and Commerce International (BCCI) i miał znane relacje z izraelskim wywiadem, a mianowicie Mossadem. Charakter pracy Epsteina dla tych osób i inne dowody zdecydowanie sugerują, że sam Epstein miał związek z BCCI po odejściu z Bear Stearns i przed upadkiem banku w 1991 r.

Szczególne znaczenie mają relacje Epsteina z Fundacją Clinton i rzekoma rola funduszu hedgingowego z Wysp Dziewiczych Epsteina i Fundacji Clinton w działaniach związanych z praniem pieniędzy, związek nadal badany przez  MintPress .

Ta opowieść o intrygach w pełni ujawnia, w jakim stopniu ten dziesięcioletni sojusz między przestępczością zorganizowaną, CIA i wywiadem izraelskim zepsuł i wpłynął na polityków obu partii politycznych, zarówno poprzez szantaż seksualny, jak i inne środki przymus.

Struktura władzy ujawniona przez tę sieć powiązaną z Epsteinem nie jest dziełem jednej agencji wywiadowczej ani jednego kraju, jest niczym innym jak przestępczym przedsięwzięciem wykraczającym poza narodowość i gotowym do wykorzystywania i wykorzystywania dzieci w dążeniu do coraz większej władzy , bogactwo i kontrola. Działająca od dziesięcioleci i chętna do użycia wszelkich środków niezbędnych do zatarcia śladów, ta kryminalna rakieta została tak zintegrowana z dźwigniami władzy w Stanach Zjednoczonych i znacznie dalej, że jest naprawdę zbyt duża, by upaść.

Iran Contra, Mena Airport i Clintons

Kiedy ktoś myśli o słynnym skandalu z Iranem i Contrą, przychodzą na myśl nazwiska Ronalda Reagana, Olivera Northa i Barry Seal, ale były prezydent Bill Clinton odegrał także dużą rolę w skandalu – wykorzystując swój rodzinny stan Arkansas, gdzie pełnił wtedy funkcję gubernatora, jako swego rodzaju punkt zborny dla amerykańskiej operacji CIA w Ameryce Środkowej.

W rzeczywistości, za panowania Clintona jako gubernatora, małe miasteczko o nazwie Mena, położone w górach Ozark na zachód od Little Rock, stolicy Arkansas, zostanie wpuszczone do krajowego centrum uwagi jako centrum przemytu narkotyków i broni oraz szkolenie daleko wspieranych przez CIA -prawo bojówki.

Pod ścisłym nadzorem CIA, kierowanym następnie przez Williama Caseya, regionalne lotnisko Mena Intermountain  zostało wykorzystane  do gromadzenia zapasów i dostarczania broni i amunicji do Nikaragui Contras. Czasami broń wymieniano na kokainę z karteli z Ameryki Południowej, która następnie była wysyłana z powrotem do Meny i wykorzystywana do finansowania tajnej operacji CIA.

Chociaż podjęto wysiłki, aby odrzucić rolę Clintona w skandalu, jego bezpośrednia interwencja w próby Contrasu obalenia rządu Sandinisty w Nikaragui sugeruje, że Clinton miał jakikolwiek osobisty udział w tych wysiłkach i był mało prawdopodobny z powodu prowadzonej dużej przemytu w swoim stanie, gdy był gubernatorem. W rzeczywistości, podczas gdy gubernator, Clinton podzielił się z wieloma innymi rządami stanowymi,  wysyłając  do Hondurasu oddział Gwardii Narodowej Arkansas w celu przeszkolenia Nikaragui Contras, w jaki sposób obalić ich rząd Sandinista. Clinton omówiłby również swoją wiedzę z pierwszej ręki na temat operacji z prokuratorem generalnym administracji Trumpa Williamem Barrem.

Duża część tego przekazywania zarówno broni, jak i narkotyków została przeprowadzona przez znanego przemytnika narkotyków i rzekomego agenta CIA / DEA Barry Seal. Według książki  Whiteout: CIA, Drugs and the Press  autorstwa Alexandra Cockburna i Jeffreya St. Claira:

W dochodzeniu federalnym wspomaganym przez policję stanową Arkansas ustalono, że Barry Seal, dealer narkotyków pracujący dla kartelu Medellin, a także z CIA i DEA, zmodernizował swoje samoloty w Mena pod kątem zrzutów narkotyków, przeszkolił tam pilotów i częściowo wyprał swoje zyski przez instytucje finansowe w Arkansas. Seal, w tym czasie był w bliskim kontakcie z [Oliver] North, który potwierdził związek w swoim pamiętniku. To były lata, w których North budował swoje tajne linie zaopatrzenia dla contras. ”

Seal był znany z używania samolotów należących do firmy Southern Air Transport, a także zatrudniał załogi lotnicze, które pracowały dla tej samej firmy. Południowy transport lotniczy, dawniej Air America, był kiedyś własnością CIA i dziś pamiętany jest jako front CIA podczas Iran-Contra. Mniej znana jest relacja między linią lotniczą połączoną z CIA a Leslie Wexner i jego wówczas bliskim współpracownikiem Jeffreyem Epsteinem, który zostanie szczegółowo omówiony w dalszej części tego raportu.

Wydawało się, że Seal zawsze działa w odległości mniejszej niż sześć stopni separacji od Clintona, podczas gdy ten drugi był gubernatorem. W swoim wystąpieniu w spowiedzi z 1999 r.  Cross-fire: Witness in the Clinton Investigation ,  były policjant z Arkansas został osobistym kierowcą i ochroniarzem dla Billa Clintona, LD Browna, opowiada o tym, jak Clinton zachęcił go do poszukiwania pracy w CIA. Clinton rzekomo posunął się do redakcji eseju, który Brown napisał dla tej aplikacji o pracę. Temat eseju dotyczył przemytu narkotyków w Ameryce Środkowej. Po otrzymaniu wniosku CIA skontaktowała Browna z nikim innym jak Barry Seal. Seal został później zastrzelony w 1986 r. Podczas sześciomiesięcznego okresu próbnego w związku z zarzutami przemytu narkotyków.

Seal nie był jedynym partnerem Olivera Northa, który prowadził operację połączoną z Contra w Arkansas. Terry Reed, który pracował dla North od 1983 roku, twierdził, że skontaktował się z Seal by North i założył bazę zaledwie 10 mil na północ od Meny – w Nella, Arkansas – gdzie szkolono „Nikaraguan Contras i innych rekrutów z Ameryki Łacińskiej w misjach zaopatrzeniowych, nocnych lądowaniach, precyzyjnych paradropach i podobnych manewrach, „według Cockburn i St. Clair. Reed stwierdził dalej, że pieniądze z narkotyków są prane przez instytucje finansowe Arkansas.

Po tym, jak przyrodni brat Clintona, Roger, został aresztowany za przemyt kokainy (później Clinton ułaskawił go, gdy był prezydentem), CIA próbowała przenieść operacje Contry z Arkansas, mając nadzieję, że zaszkodzi coraz bardziej publicznej i niechlujnej operacji opartej na Arkansas. Według Terry’ego Reeda w jego książce  Compromised: Clinton, Bush and CIA , napisanej wspólnie z Johnem Cummingsem, w bunkrze w Camp Robinson w North Little Rock w Arkansas odbyło się ciche spotkanie. Podczas spotkania William Barr, który reprezentował się jako emisariusz ówczesnego dyrektora CIA Bill Casey, powiedział Clintonowi:

Umowa, którą zawarliśmy, polegała na praniu naszych pieniędzy w ramach działalności związanej z obligacjami, ale nie planowaliśmy, że ty i twoja siostra zaczniecie poważnie i celowo zmniejszać nasze pranie. ”

Barr zganił Clintona za niechlujne obchodzenie się z delikatną operacją i bardzo publiczny upadek jego przyrodniego brata z łaski. Później powiedział Clintonowi,  według Reeda ,

Bill, jesteś blondynem pana Caseya… Ty i twój stan byliście naszym największym atutem. Pan Casey chciał, żebym ci przekazał, że jeśli nie spieprzysz się i nie zrobisz czegoś głupiego, jesteś numerem 1 na krótkiej liście za szansę na pracę, którą zawsze chciałeś. Ty i chłopaki tacy jak wy jesteście ojcami nowego rządu. Jesteśmy nowym przymierzem ”.

Próby zbadania roli Clintona w operacjach Mena i szerzej w sprawie Iran-Contra były rzekomo niszczone przez własnych powierników Clintona, którzy konsekwentnie zaprzeczali, że brał udział w skandalu. Według  Wall Street Journal , były śledczy IRS William Duncan połączył siły z detektywem policji stanowej Arkansas Russellem Welchem ​​w trwającej dekadę bitwie o ujawnienie tej sprawy. W rzeczywistości z dziewięciu odrębnych sondaży stanowych i federalnych w sprawie, wszystkie zawiodły.

Duncan później powiedział o śledztwach: „[Zostali] wtrąceni i ukryci, a system sądowy został obalony”, a  notatka  Duncana z 1992 r. Dla wysokich rangą członków personelu prokuratora generalnego zauważa, że ​​Duncan otrzymał polecenie „ usuń wszystkie akta dotyczące śledztwa w sprawie Mena z biura prokuratora generalnego. Prokuratorem generalnym, działającym pod kierownictwem George’a HW Busha, był  w tym czasie  William Barr, który jest obecnie prokuratorem generalnym pod rządami Trumpa.


Rosja Insider


Źródło: Unz Review

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: