DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prystajko – polityka rosyjska to terroryzm na szczeblu państwowym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Moskwa działa jak międzynarodowi terroryści tylko na szczeblu państwowym – powiedział Minister Spraw Zagranicznych Ukrainy Wadym Prystajko, podczas konferencji NATO Engages w Londynie, komentując uwagę moderatora na temat oświadczenia prezydenta Francji Emmanuela Macrona, że ​​głównym zagrożeniem dla NATO nie jest Rosja, ale terroryzm – donosi korespondent Ukrinform.

Prystajko - polityka rosyjska to terroryzm na szczeblu państwowym

„Kiedy pytacie, jakie jest największe zagrożenie – terroryzm czy Federacja Rosyjska, nie widzę znaczącej różnicy między nimi, ponieważ z definicji terrorysta to ten, który używa siły, aby osiągnąć określony cel polityczny. Uważacie, że Rosja nie robi tego samego? Zabija Ukraińców, używa broni biologicznej i chemicznej w UE. Rosja robi to, aby osiągnąć określony cel polityczny, więc polityka Federacji Rosyjskiej to terroryzm na najwyższym szczeblu – podkreślił Prystajko.

Minister dodał, że prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin rozumie tylko język siły, więc umawianie się z nim jest bezowocne, Ukraińcy sami to sprawdzili.

Przypomnijmy, francuski prezydent stwierdził, że wrogiem NATO jest terroryzm, a nie Rosja czy Chiny. Jego słowa zostały ostro skrytykowane przez sojuszników.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: