NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:58 migrantów nie żyje po wywróceniu łodzi u wybrzeża Mauretanii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NOUAKCHOTT, Mauretania (AP) – Mnóstwo migrantów, którzy przepłynęli przez wzburzone wody Oceanu Atlantyckiego w bezpieczne miejsce z wywróconej łodzi, podczas gdy 58 innych utopionych otrzymało opiekę w czwartek w Mauretanii po jednej z najbardziej śmiertelnych katastrof w tym roku wśród osób odbywających niebezpieczną podróż do Europy.

Łódź, która opuściła Gambię tydzień temu, przewoziła co najmniej 150 osób, w tym kobiety i dzieci. Kierowała się w kierunku Wysp Kanaryjskich w Hiszpanii, próbując zbliżyć się do wybrzeża Mauretanii, aby zdobyć paliwo i jedzenie, powiedziała dla agencji Associated Press Laura Lungarotti, szefowa misji w narodzie Afryki Zachodniej z agencją migracyjną ONZ.

„Wielu utonęło. Ci, którzy przeżyli, popłynęli na wybrzeże Mauretanii w pobliżu miasta Nouadhibou – powiedziała. „Władze mauretańskie bardzo skutecznie koordynują reakcję z obecnymi agencjami” w północnym mieście.

Agencja powiedziała, że co najmniej 83 osoby popłynęły na brzeg, podczas gdy władze mauretańskie podały, że siły bezpieczeństwa znalazły 85 osób, które przeżyły. Minister spraw wewnętrznych Mohamed Salem czy Merzoug powiedział, że 10 osób zostało zabranych do szpitala na „pilne” leczenie.

Lokalne władze nadal szukały nieznanej liczby zaginionych osób.

Ci, którzy przeżyli, otrzymywali opiekę zgodnie z „ludzką solidarnością, braterstwem i afrykańską gościnnością”, oświadczył minister. Mówi się, że łódź mieści aż 180 osób, w większości w wieku od 20 do 30 lat.

Według oświadczenia Mauretania rozpocznie dochodzenie w sprawie osób odpowiedzialnych za „ten dramat”, w tym możliwych sieci handlu ludźmi.

Chociaż tysiące osób zginęło kiedyś u wybrzeży Mauretanii, próbując dotrzeć na Wyspy Kanaryjskie w latach 2005-2010, to później uspokoiło się. Jednak w ostatnich miesiącach władze zatrzymały łodzie przewożące w większości setki migrantów z Senegalu, które sąsiadują z Gambią.

Ocalali twierdzili, że łódź, która wywróciła się, opuściła Gambię 27 listopada.

Władze Gambii, gdzie dziesiątki tysięcy ludzi wyruszyły w nadziei na dotarcie do Europy w ostatnich latach, nie otrzymały natychmiastowego oświadczenia. Pomimo niewielkich rozmiarów kraju, ponad 35 000 Gambijczyków przybyło do Europy w latach 2014-2018, według agencji migracyjnej ONZ.

22-letnia opresyjna władza byłego prezydenta Yahyi Jammeha poważnie wpłynęła na gospodarkę kraju, szczególnie w przypadku młodzieży, i przyczyniła się w znacznym stopniu do exodusu. Odkąd Jammeh uciekł na wygnanie w styczniu 2017 r. Po niespodziewanej przegranej w wyborach, kraje europejskie naciskają na powrót osób ubiegających się o azyl.

Ale gospodarka Gambii wciąż cierpi. Nadbrzeżne państwo wstrząsnęło na początku tego roku upadkiem brytyjskiej firmy turystycznej Thomas Cook. W tym czasie minister turystyki Gambii powiedział, że rząd zwołał nadzwyczajne spotkanie w sprawie upadku, a niektórzy Gambianie twierdzili, że zamknięcie może mieć druzgocący wpływ na turystykę, która stanowi ponad 30% PKB tego kraju.

___

Petesch relacjonował z Dakaru w Senegalu. Magdy zgłosiła się z Kairu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: