NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Masowy strajk o emerytalne sploty transportuje się przez Francję

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PARIS (AP) – Wieża Eiffla została zamknięta w czwartek, nawiedzone przez Francję szybkie pociągi stały w bezruchu, a nauczyciele odeszli z pracy, gdy związki zawodowe rozpoczęły ogólnokrajowe strajki i protesty przeciwko rządowemu planowi przeglądu systemu emerytalnego.

Mężczyzna idzie pociągiem podmiejskim na dworcu Saint-Lazare w Paryżu, czwartek, 5 grudnia 2019 r. Turyści odwołują plany podróży, a Paryż rozmieszcza tysiące policji, podczas gdy Francja przygotowuje się do masowych ogólnokrajowych strajków i protestów przeciwko prezydentowi Emmanuelowi Plany Macrona dotyczące przeglądu systemu emerytalnego. Strajk najmocniej ucierpi na transporcie, ponieważ loty, pociągi i autobusy zostaną anulowane, a większość paryskiego systemu metra zatrzyma się. (AP Photo / Michel Euler)

Władze Paryża zabarykadowały pałac prezydencki i rozmieściły 6000 policji w związku z czymś, co ma być główną demonstracją w stolicy, wylewem gniewu na prezydenta Emmanuela Macrona za jego centralną reformę, postrzeganą jako zagrażająca ciężko walczonemu francuskiemu stylowi życia .

Muzeum w Luwrze i inne strony ostrzegały przed zakłóceniami strajku, a paryskie hotele walczyły o zapełnienie pokoi. Wielu odwiedzających – w tym sekretarz ds. Energii w USA – odwołało plany podróży do jednego z najczęściej odwiedzanych krajów na świecie podczas strajku.

Nieprzygotowani turyści odkryli, że w czwartek stoją puste stacje kolejowe, a około 9 na 10 szybkich pociągów TGV zostało odwołanych. Znaki na paryskim lotnisku Orly pokazywały „odwołane” powiadomienia, ponieważ organ lotnictwa cywilnego ogłosił, że 20% lotów zostało uziemionych.

Niektórzy podróżnicy okazywali poparcie dla strajkujących robotników, ale inni narzekali na uwikłanie się w czyjąś walkę.

„Przyjechałem dziś rano na lotnisko i nie miałem pojęcia o strajku. Czekałem 2 godziny na lotnisku na przyjazd pociągu i nie przyjechał” – powiedział urlopowicz Ian Crossen z Nowego Jorku. „Czuję się trochę sfrustrowany. I wydałem dużo pieniędzy. Widocznie wydałem pieniądze, których nie musiałem.

Stacje metra w Paryżu zostały zamknięte, co utrudnia ruch – i zachęca wielu dojeżdżających do korzystania ze wspólnych rowerów lub skuterów elektrycznych. Wielu pracowników w regionie paryskim pracowało z domu lub wzięło dzień wolny, aby zostać z dziećmi, ponieważ 78% nauczycieli w stolicy strajkowało.

Przygotowując się do możliwej przemocy i szkód na trasie marszu w Paryżu, policja nakazała zamknięcie wszystkich firm, kawiarni i restauracji w okolicy. Władze wydały również zakaz protestów na alei Pól Elizejskich, wokół pałacu prezydenckiego, parlamentu i katedry Notre Dame. Aktywiści w żółtych kamizelkach planują dołączyć do związków podczas protestów w Paryżu i miastach w całym kraju, nalegając na kampanię na rzecz większej sprawiedliwości gospodarczej.

Najważniejsze pytanie brzmi, jak długo potrwa strajk. Minister transportu Elisabeth Borne powiedziała, że spodziewa się, że kłopoty z podróżą będą równie piątek.

Związki twierdzą, że jest to ruch na czas nieokreślony i mają nadzieję utrzymać tempo przynajmniej przez tydzień, w nadziei na zmuszenie rządu do ustępstw.

Pracownicy sektora publicznego obawiają się, że reforma Macrona zmusi ich do dłuższej pracy i zmniejszenia emerytur. Uważają tę walkę za kluczową dla ratowania francuskiej siatki bezpieczeństwa socjalnego.

„Pięć tygodni płatnych wakacji, państwowy system opieki zdrowotnej – wszystko to osiągnęliśmy dzięki walkom społecznym od ludzi, którzy poświęcili się dla nas finansowo, aby to osiągnąć” – powiedział pracownik kolei Gilles Pierre, biorąc udział w czwartkowym marszu.

Pierre, który ma 41 lat i według obecnego systemu może przejść na emeryturę w wieku 52 lat, przyznaje, że obecny system jest hojny, ale twierdzi, że godziwie rekompensuje ograniczenia związane z pracą taką jak jego, jak praca w weekendy i święta.

„Czego chcemy na lata emerytalne? Cieszyć się tym lub być emerytem w szpitalu lub w łóżku i nie móc cieszyć się życiem? ”

Dla Macrona reforma emerytalna ma kluczowe znaczenie dla jego planu przekształcenia Francji, aby mogła konkurować na całym świecie w XXI wieku. Rząd twierdzi, że 42 systemy emerytalne we Francji wymagają usprawnienia.

Po szeroko zakrojonych spotkaniach z pracownikami oczekuje się, że wysoki komisarz ds. Emerytur wyszczególni propozycje reform w przyszłym tygodniu, a premier opublikuje rządowy plan kilka dni później.

Mścisław Chernov, Alex Turnbull, Francois Mori i Claire Parker w Paryżu przyczynili się do tego raportu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: