NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Korea Północna grozi, że nazywa Trumpa „Dardard”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

SEOUL, Korea Południowa (AP) – Korea Północna zagroziła czwartkowi, że wznowi obelgi prezydenta USA Donalda Trumpa i uzna go za „głupka”, jeśli będzie używał słów prowokujących Północ.

Choe Son Hui, pierwszy wiceminister spraw zagranicznych, wydał ostrzeżenie kilka dni po tym, jak Trump mówił o możliwej opcji wojskowej w kierunku północy i ożywił swój pseudonim „rakietowy człowiek” dla przywódcy Korei Północnej Kim Jong Un.

Rozwój nadchodzi, gdy perspektywy dla dyplomacji nuklearnej między dwoma krajami są słabe. W ostatnich tygodniach Korea Północna zasugerowała zniesienie moratorium na testy rakiet nuklearnych i dalekiego zasięgu, jeśli administracja Trumpa nie poczyni znaczących ustępstw w dyplomacji nuklearnej przed końcem roku.

Choe powiedział, że uwagi Trumpa „wywołały fale nienawiści naszego ludu wobec Stanów Zjednoczonych”, ponieważ pokazały „brak uprzejmości w odniesieniu do najwyższego przywództwa godności” Korei Północnej.

Powiedziała, że Korea Północna zareaguje swoim ostrym językiem, jeśli Trump ponownie użyje podobnych zwrotów i pokaże, że celowo prowokuje Koreę Północną.

„Jeśli jakikolwiek język i wyrażenia podsycające atmosferę konfrontacji zostaną ponownie użyte celowo w kluczowym momencie, tak jak teraz, należy to naprawdę zdiagnozować jako nawrót kropki kropki” – powiedziała Choe.

Podczas wizyty we Londynie Trump we wtorek powiedział, że jego relacje z Kim są „naprawdę dobre”, ale wezwał go również do kontynuacji zobowiązania do denuklearyzacji. Trump dodał: „Mamy najpotężniejsze wojsko, jakie kiedykolwiek mieliśmy, i jesteśmy zdecydowanie najpotężniejszym krajem na świecie i mam nadzieję, że nie musimy go używać. Ale jeśli to zrobimy, wykorzystamy to. ”

Trump powiedział także, że Kim „lubi wysyłać rakiety, prawda?” Dodał, że „Dlatego nazywam go rakietą”.

W 2017 roku Trump i Kim wymienili groźby zniszczenia, gdy Korea Północna przeprowadziła szereg głośnych testów broni, mających na celu uzyskanie zdolności do przeprowadzania uderzeń nuklearnych na kontynencie amerykańskim. Trump powiedział, że przyniesie „ogień i furię” Korei Północnej i wyśmiał Kima jako „małego rakietę”, podczas gdy Kim zagroził, że zmieni Waszyngton w „morze ognia” i nazwał Trumpa „psychicznie obłąkanym amerykańskim głupkiem”.

Dwaj przywódcy uniknęli takich słów i nawiązali lepsze stosunki po tym, jak Korea Północna rozpoczęła negocjacje nuklearne z USA w zeszłym roku. Trump powiedział nawet, że on i Kim „zakochali się”.

zrodlo:apnews,com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: