DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Korea Północna grozi, że nazywa Trumpa „Dardard”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

SEOUL, Korea Południowa (AP) – Korea Północna zagroziła czwartkowi, że wznowi obelgi prezydenta USA Donalda Trumpa i uzna go za „głupka”, jeśli będzie używał słów prowokujących Północ.

Choe Son Hui, pierwszy wiceminister spraw zagranicznych, wydał ostrzeżenie kilka dni po tym, jak Trump mówił o możliwej opcji wojskowej w kierunku północy i ożywił swój pseudonim „rakietowy człowiek” dla przywódcy Korei Północnej Kim Jong Un.

Rozwój nadchodzi, gdy perspektywy dla dyplomacji nuklearnej między dwoma krajami są słabe. W ostatnich tygodniach Korea Północna zasugerowała zniesienie moratorium na testy rakiet nuklearnych i dalekiego zasięgu, jeśli administracja Trumpa nie poczyni znaczących ustępstw w dyplomacji nuklearnej przed końcem roku.

Choe powiedział, że uwagi Trumpa „wywołały fale nienawiści naszego ludu wobec Stanów Zjednoczonych”, ponieważ pokazały „brak uprzejmości w odniesieniu do najwyższego przywództwa godności” Korei Północnej.

Powiedziała, że Korea Północna zareaguje swoim ostrym językiem, jeśli Trump ponownie użyje podobnych zwrotów i pokaże, że celowo prowokuje Koreę Północną.

„Jeśli jakikolwiek język i wyrażenia podsycające atmosferę konfrontacji zostaną ponownie użyte celowo w kluczowym momencie, tak jak teraz, należy to naprawdę zdiagnozować jako nawrót kropki kropki” – powiedziała Choe.

Podczas wizyty we Londynie Trump we wtorek powiedział, że jego relacje z Kim są „naprawdę dobre”, ale wezwał go również do kontynuacji zobowiązania do denuklearyzacji. Trump dodał: „Mamy najpotężniejsze wojsko, jakie kiedykolwiek mieliśmy, i jesteśmy zdecydowanie najpotężniejszym krajem na świecie i mam nadzieję, że nie musimy go używać. Ale jeśli to zrobimy, wykorzystamy to. ”

Trump powiedział także, że Kim „lubi wysyłać rakiety, prawda?” Dodał, że „Dlatego nazywam go rakietą”.

W 2017 roku Trump i Kim wymienili groźby zniszczenia, gdy Korea Północna przeprowadziła szereg głośnych testów broni, mających na celu uzyskanie zdolności do przeprowadzania uderzeń nuklearnych na kontynencie amerykańskim. Trump powiedział, że przyniesie „ogień i furię” Korei Północnej i wyśmiał Kima jako „małego rakietę”, podczas gdy Kim zagroził, że zmieni Waszyngton w „morze ognia” i nazwał Trumpa „psychicznie obłąkanym amerykańskim głupkiem”.

Dwaj przywódcy uniknęli takich słów i nawiązali lepsze stosunki po tym, jak Korea Północna rozpoczęła negocjacje nuklearne z USA w zeszłym roku. Trump powiedział nawet, że on i Kim „zakochali się”.

zrodlo:apnews,com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: