NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czukotka: Ktoś napisał na niedźwiedziu polarnym „T-34”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W rosyjskim internecie pojawiło się wideo z Półwyspu Czukockiego z widocznym biały niedźwiedziem, który ma na futrze napisaną sprayem nazwę sowieckiego czołgu z czasów II wojny światowej.

Wideo zamieścił na portalu społecznościowym Siergiej Kawry, pracujący w Czukockim Okręgu Autonomicznym w Arktyce dla międzynarodowej organizacji ochrony przyrody WWF. Napisał, że znalazł film na innym portalu społecznościowym i nie wie, kto i gdzie dokładnie go nagrał.

„Nie będzie w stanie polować niezauważony” – napisał Kawry.  Duży czarny napis powoduje, że rzeczywiście niedźwiedź jest widoczny z daleka.

Zgadza się z tym Anatolij Koczniew z Instytutu Zagadnień Biologicznych Północy w rozmowie z agencją RIA Nowosti. Jego zdaniem, dopóki niedźwiedź się nie wyczyści albo napis sam nie zejdzie, będzie miał poważny problem, by coś upolować. Powiedział, że niedźwiedzia mogli oszpecić „żartownisie”.

Agencja Siewierpress z Jamało-Nienieckiego Okręgu Autonomicznego podała z kolei, że napis na niedźwiedziu to dzieło ekspedycji naukowców do Nowej Ziemi, którzy zauważyli niedźwiedzia wałęsającego się w pobliżu siedzib ludzkich, poszukującego jedzenia wśród śmieci. Agencja cytuje Ilię Mordwincewa naukowca z Moskiewskiego Instytutu Problemów Ekologii i Ewolucji, który mówi, że ekspedycja złapała i uśpiła niedźwiedzia, zbadała go i go oznaczyła. Z jego słów wynika, że był dobrze odżywiony i nie był agresywny wobec ludzi. Naukowcy wywieźli go z dala od siedzib ludzkich i będą dalej obserwować, czy powróci. Podobno napis ma zejść w ciągu dwóch tygodni, a wideo zostało zrobione w zeszłym tygodniu. Autorem filmu jest czukocki myśliwy.

Naukowcy badają problem, o którym na początku roku alarmowały lokalne władze, to znaczy coraz częstszego zbliżania się niedźwiedzi polarnych do siedzib ludzkich. Ma to prawdopodobnie związek z topnieniem lodów w Arktyce. Niedźwiedzie polarne zwykle polują na skutych lodem obszarach, a obecnie zaobserwować można ich migrację na stały ląd w poszukiwaniu jedzenia.

fot. Facebook/Sergey Kavry
zrodlo:kresy24
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: