DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CHWILA SZCZEROŚCI – KONIEC DOBROBYTU! PIS: WIĘCEJ 500 PLUS NIE BĘDZIE! BĘDĄ… PODWYŻKI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2.jpg

To już oficjalne: Prawo i Sprawiedliwość kończy z rozdawnictwem. Przyznają szczerze, że nie ma pieniędzy i więcej „plusów” już nie planują.

500 plus, 300 plus, emerytura plus, matka plus… to dopiero początek, ale też koniec. Bo więcej plusów już nie będzie. PiS kończy z rozdawnictwem, bo jak szczerze przyznają, nie ma na to pieniędzy.

O braku rozdawniczych planów opowiedziała minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Polityczka stwierdziła, że rząd będzie dalej wspierał rodziny i postara się stworzyć „inne programy”, przy czym inne, nie oznacza przekazywania ludziom gotówki.

Konieczna jest też zmiana kulturowa. Swoista moda na rodzinę. Zauważmy, że na przykład w USA, czy we Francji posiadanie licznego potomstwa stało się modne

– powiedziała Emilewicz w rozmowie z Bussines Insider.
Chcemy silniej wspierać rodziny wielodzietne. W tej kadencji nie będzie kolejnych bezpośrednich dopłat typu nowe 500 plus , ale pojawią się inne usługi wspierające rodziny. Jako rząd będziemy dyskutować jak dalej ułatwiać im życie. Tu duża rola nowo powołanej pełnomocnik rządu ds. polityki demograficznej. Demografia, obok klimatu, energetyki, inwestycji jest dzisiaj dla nas jednym z największych wyzwań
zapewniła posłanka.

Emilewicz zapowiada podwyżki
Przy okazji studzenia zapału Polaków, Emilewicz przyznała, że… czekają nas podwyżki. Choć jak zapewnia wbrew opiniom ekspertów – szary Kowalski ich nie odczuje.

Minister rozwiała wszelkie wątpliwości: rząd więcej nie będzie zamrażał cen prądu, więc rachunki wzrosną.
Rynek rządzi się swoimi prawami i według mojej wiedzy nigdzie nie trwają prace związane z legislacją wstrzymującą wzrost cen. O ile te ceny wzrosną? To będziemy wiedzieć około 17 grudnia, kiedy Urząd Regulacji Energetyki ogłosi decyzje w sprawie wniosków taryfowych zgłoszonych przez producentów energii. Osobiście nie spodziewam się drastycznego wzrostu. Na poziomie gospodarstw domowych może to być około 10%.

– poinformowała.

Przeciętny konsument indywidualny – wyłączam tu tzw. ubogich energetycznie – przyjmie znaczącą podwyżkę z niezadowoleniem, ale nie zachwieje ona jego budżetem

– twierdzi minister.

https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “CHWILA SZCZEROŚCI – KONIEC DOBROBYTU! PIS: WIĘCEJ 500 PLUS NIE BĘDZIE! BĘDĄ… PODWYŻKI

  1. Pan Maliniak zmieił retorykę. Czy Prezes wie o tym? Co na to amełyka?

    Nie możemy mówić o wrogu na poziomie międzypaństwowym. Rosja to nasz sąsiad, z którym nie we wszystkich sprawach się zgadzamy, ale nie ma mowy o jakiejkolwiek wrogości. Trzeba o różnych kwestiach dyskutować, nie wolno się zamykać, ani też żadnego kraju bezwzględnie izolować – powiedział Prezydent RP Andrzej Duda przy okazji szczytu NATO w Londynie.

    https://kresy.pl/wydarzenia/prezydent-duda-rosja-nie-jest-wrogiem-jest-sasiadem-i-partnerem/

    „Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał w poniedziałek ustawę, która zobowiązuje dostawców smartfonów czy komputerów do instalowania rosyjskiego oprogramowania.”

    https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/w-rosji-tylko-rosyjskie-oprogramowanie/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: