DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

BOHATER Z LONDON BRIDGE ZAGROŻONY POLAK POWSTRZYMAŁ ZAMACHOWCA. TERRORYŚCI CHCĄ GO ZABIĆ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_4

Atak terrorystyczny na London Bridge i szokujące informacje. Bohater z Polski, który walczył z nożownikiem, ma kłopoty. Co prawda dostanie medal, ale jego życie może być zagrożone. Czy dotknie go brutalna zemsta terrorystów?

38-letni Łukasz wziął udział w zatrzymaniu uzbrojonego w nóż zamachowca w Londynie i wraz z 10 innymi osobami ma otrzymać medal za bohaterstwo. Kucharz z Polski ma jednak problem, bo jego rodzina boi się zemsty terrorystów. „Fakt” dotarł do mamy bohatera, która mieszka pod Wrocławiem i okazało się, że kobieta żyje w strachu.
Twarz Łukasza wszyscy zobaczyli w mediach i to może oznaczać wyrok dla niego oraz jego rodziny. Znajomy mamy bohatera powiedział „Faktowi”, że za zamachami podobno stoi Al Kaida. Bliscy Łukasza nie chcą rozmawiać o Łukaszu z mediami, by jego twarz nie była zbyt często pokazywana publicznie.
Ujawnienie danych personalnych i wizerunkowych to ryzyko. Terroryści są zdeterminowani do dokonywania aktów przemocy, szczególnie jeśli stoi za tym jakaś symbolika. Akcja odwetowa, napaść na tego Polaka pozwoliłyby im coś ugrać – powiedział ekspert ds. zwalczania terroryzmu Krzysztof Liedel. (wpolityce.pl)

Zdaniem Liedela terroryści mogą podjąć próbę odwetu na Polaku, co ma być sposobem na zmycie hańby.

Polak, kieł narwala i zamach w Londynie
Wcześniej w wydanym oświadczeniu Paweł wyznał, że próbował powstrzymać zamachowca, by uratować ludzi wewnątrz budynku w restauracji w Fishmongers’ Hall. Sprostował, że jako broń nie posłużył mu półtorametrowy kieł narwala, a długi pręt.


https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: