DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Premiera filmu „Mięsożerca. Już 9 grudnia! Już od 9 grudnia 2019 roku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Premiera filmu „Mięsożerca. Wróg numer jeden” na platformie VOD. Już 9 grudnia!


Premiera filmu „Mięsożerca. Wróg numer jeden” na platformie VOD. Już 9 grudnia!


Już od 9 grudnia 2019 roku film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” będzie dostępny na platformie VOD portalu PCh24.pl!

Po udanej warszawskiej premierze i rozpoczęciu pokazów w ramach Klubów Polonia Christiana film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” zostanie udostępniony także na platformie VOD portalu PCh24.pl. Dokument będzie dostępny w dystrybucji internetowej już od 9 grudnia 2019 roku.

To nie jest film o diecie! Wegetarianizm, weganizm i szeroko rozumiany ruch na rzecz praw zwierząt jest tylko aktywnością mającą na celu zapobieganie bezcelowemu cierpieniu stworzenia? Patrząc bliżej na problem okazuje się, że wrażliwość ludzi jest wykorzystywana przez piewców nieetycznej i niemoralnej ideologia mającej na celu wywrócenie chrześcijańskiego porządku świata.

Bowiem ruchy wegańskie i wegetariańskie, z pomocą inżynierii społecznej, krok po kroku demontują struktury społeczne, kulturowe, ekonomiczne i religijne, stając się tym samym kolejną odsłoną antychrześcijańskiej i antyludzkiej rewolucji. W filmie „Mięsożerca. Wróg numer jeden” Piotr Relich i jego rozmówcy szeroko omawiają przyczyny i skutki tej rewolucji, wskazując na niebezpieczeństwa płynące z trwającego uczłowieczania zwierząt i zezwierzęcania ludzi.

Film został wyprodukowany dzięki hojności Czytelników portalu PCh24.pl.

Zobacz film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” – już od 9 grudnia na VOD portalu PCh24.pl.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: