DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Władze Rosji twierdzą, że Amerykanin w rosyjskim areszcie udaje chorobę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rosyjskie MSZ wydało oświadczenie, że Paul , były amerykański żołnierz Marine przetrzymywany w rosyjskim areszcie pod zarzutem szpiegostwa, symuluje chorobę, bo tak został wyszkolony w służbach specjalnych i by zwrócić na siebie uwagę

Rzeczniczka ambasady  w Moskwie Rebeca Ross nazwała twierdzenia rosyjskiej strony „niezgodnymi ze stanem faktycznym”. Dodała, że tak naprawdę stan zdrowia Whelana pogarsza się i wezwała stronę rosyjską do przeprowadzenia badań.

Whelan podczas rozpraw oskarżał strażników więziennych i śledczych o złe traktowanie, ignorowanie jego skarg na samopoczucie, a nawet na psychiczne znęcenie się. Obrońcy Whelana i w ogóle strona amerykańska twierdzą też, że oskarżenie oparte jest na wątłych podstawach i tak naprawdę jest politycznie motywowane.

Whelan skarżył się na przepuklinę pachwiny prowadzącą do dalszych komplikacji z powodu właśnie ignorowania tego przez władze więzienne. Rosyjska strona twierdzi, że lekarze nie znaleźli u Whelana  choroby.

Ross przypomniała, że  wezwała na portalu społecznościowym do uwolnienia Whelana i przypomniała, że strona rosyjska odcina go od kontaktów z dyplomatami USA i rodziną.

Oprac. MaH, rferl.org

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: