NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trump twierdzi, że nie zna księcia Andrzeja, pomimo kilku zdjęć ich razem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Donald Trump zaprzeczył znajomości księcia Andrzeja, mimo że kilkakrotnie miał dobrze udokumentowane okazje, w tym oficjalną wizytę prezydenta w Wielkiej Brytanii na początku tego roku.

Getty Images
Getty Images

Zapytany o księcia Yorka, który zrezygnował ze swoich królewskich obowiązków po oskarżeniu o napaść seksualną, Trump odpowiedział: „Nie znam księcia Andrzeja, ale to trudna historia, bardzo trudna historia”.

Prezydent odniósł się do zarzutów sformułowanych w nowym wywiadzie z kobietą, która powiedziała, że ​​była ofiarą handlu seksualnego przez nieżyjącego już pedofila, miliardera Jeffreya Epsteina, i gdy miała 17 lat – zmuszona była uprawiać seks z księciem.

„Była kąpiel, która się tam zaczęła, a potem zaprowadziła do sypialni” – powiedziała Virginia Giuffre o rzekomym incydencie w wywiadzie dla programu BBC Panorama. „Cała procedura nie trwała długo. To było obrzydliwe.”

Dodała: „Nie miał nic złego na myśli, ale wstał i powiedział: dziękuję, a potem wyszedł, a ja siedziałem w łóżku, po prostu przerażony, zawstydzony i brudny”.

Książę zaprzeczył zarzutom przeciwko niemu i powiedział, że nie pamięta, by kiedykolwiek spotkał się z panią Giuffre. Tymczasem pan Trump starał się również zdystansować od skandalu z Epsteinem, który został znaleziony martwy podczas aresztu federalnego na początku tego roku od rzekomego samobójstwa.

Chociaż pan Trump powiedział, że nie znał księcia, zdjęcia pokazują, jak ciepło witają się podczas tegorocznej wizyty prezydenta w Wielkiej Brytanii.

Pan Trump został sfotografowany z księciem we własnej posiadłości Mar-a-Lago na Florydzie, na zdjęciu z Melanią Trump i Epsteinem, a także jego najbliższą powiernicą, Ghislaine Maxwell.

Maxwell została oskarżona o pomoc Epsteinowi w wykorzystywaniu seksualnym wobec wielu młodych kobiet, w tym pani Giuffre.

Pani Giuffre powiedziała, że ​​zwróciła się do niej brytyjska społeczność, gdy miała zaledwie 17 lat, aby pracować jako rzekomy terapeuta masażu dla Epsteina. W tym czasie pracowała jako asystentka w szatni w Mar-a-Lago.

I chociaż książę nalegał, aby nigdy nie spotkał pani Giuffre, zdjęcie, które miało pochodzić z 2001 roku, pokazuje, jak stoi z ramieniem owiniętym wokół jej talii, gdy miała zaledwie 17 lat. Pani Maxwell stoi z boku.

BBC poinformowało również, że otrzymało wiadomość e-mail od księcia do pani Maxwell w 2015 r., W której odwołuje się do pani Giuffre i mówi, że ma „pewne szczegółowe pytania” na jej temat.

Pani Giuffre nazwała zaprzeczenia księcia „absurdalnymi” i wezwała Brytyjczyków do wsparcia jej, gdy wypowiedziała się przeciwko niemu.

„Błagam ludzi w Wielkiej Brytanii, aby stanęli obok mnie, aby pomogli mi walczyć w tej walce, aby nie akceptowali tego jako w porządku” – powiedziała. „To nie jest jakaś obrzydliwa historia seksu. To historia handlu ludźmi. To jest historia znęcania się i historia rodziny królewskiej twojego faceta. ”

zrodlo:uk.news.yahoo.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: