DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Trump twierdzi, że nie zna księcia Andrzeja, pomimo kilku zdjęć ich razem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Donald Trump zaprzeczył znajomości księcia Andrzeja, mimo że kilkakrotnie miał dobrze udokumentowane okazje, w tym oficjalną wizytę prezydenta w Wielkiej Brytanii na początku tego roku.

Getty Images
Getty Images

Zapytany o księcia Yorka, który zrezygnował ze swoich królewskich obowiązków po oskarżeniu o napaść seksualną, Trump odpowiedział: „Nie znam księcia Andrzeja, ale to trudna historia, bardzo trudna historia”.

Prezydent odniósł się do zarzutów sformułowanych w nowym wywiadzie z kobietą, która powiedziała, że ​​była ofiarą handlu seksualnego przez nieżyjącego już pedofila, miliardera Jeffreya Epsteina, i gdy miała 17 lat – zmuszona była uprawiać seks z księciem.

„Była kąpiel, która się tam zaczęła, a potem zaprowadziła do sypialni” – powiedziała Virginia Giuffre o rzekomym incydencie w wywiadzie dla programu BBC Panorama. „Cała procedura nie trwała długo. To było obrzydliwe.”

Dodała: „Nie miał nic złego na myśli, ale wstał i powiedział: dziękuję, a potem wyszedł, a ja siedziałem w łóżku, po prostu przerażony, zawstydzony i brudny”.

Książę zaprzeczył zarzutom przeciwko niemu i powiedział, że nie pamięta, by kiedykolwiek spotkał się z panią Giuffre. Tymczasem pan Trump starał się również zdystansować od skandalu z Epsteinem, który został znaleziony martwy podczas aresztu federalnego na początku tego roku od rzekomego samobójstwa.

Chociaż pan Trump powiedział, że nie znał księcia, zdjęcia pokazują, jak ciepło witają się podczas tegorocznej wizyty prezydenta w Wielkiej Brytanii.

Pan Trump został sfotografowany z księciem we własnej posiadłości Mar-a-Lago na Florydzie, na zdjęciu z Melanią Trump i Epsteinem, a także jego najbliższą powiernicą, Ghislaine Maxwell.

Maxwell została oskarżona o pomoc Epsteinowi w wykorzystywaniu seksualnym wobec wielu młodych kobiet, w tym pani Giuffre.

Pani Giuffre powiedziała, że ​​zwróciła się do niej brytyjska społeczność, gdy miała zaledwie 17 lat, aby pracować jako rzekomy terapeuta masażu dla Epsteina. W tym czasie pracowała jako asystentka w szatni w Mar-a-Lago.

I chociaż książę nalegał, aby nigdy nie spotkał pani Giuffre, zdjęcie, które miało pochodzić z 2001 roku, pokazuje, jak stoi z ramieniem owiniętym wokół jej talii, gdy miała zaledwie 17 lat. Pani Maxwell stoi z boku.

BBC poinformowało również, że otrzymało wiadomość e-mail od księcia do pani Maxwell w 2015 r., W której odwołuje się do pani Giuffre i mówi, że ma „pewne szczegółowe pytania” na jej temat.

Pani Giuffre nazwała zaprzeczenia księcia „absurdalnymi” i wezwała Brytyjczyków do wsparcia jej, gdy wypowiedziała się przeciwko niemu.

„Błagam ludzi w Wielkiej Brytanii, aby stanęli obok mnie, aby pomogli mi walczyć w tej walce, aby nie akceptowali tego jako w porządku” – powiedziała. „To nie jest jakaś obrzydliwa historia seksu. To historia handlu ludźmi. To jest historia znęcania się i historia rodziny królewskiej twojego faceta. ”

zrodlo:uk.news.yahoo.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: