DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosyjski senator: USA wypowiedziały Rosji wojnę wizową

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Rosyjski paszport

Konsekwentna odmowa wydania wiz USA rosyjskim delegacjom świadczy o tym, że oprócz sankcyjnej i informacyjnej Waszyngton prowadzi przeciw Rosji także wojnę wizową – powiedział w wywiadzie dla Sputnika członek Komisji ds. Zagranicznych Rady Federacji Oleg Morozow.

Jak poinformowała Ambasada Rosji w Stanach Zjednoczonych, amerykańskie władze konsekwentnie ograniczają wjazd rosyjskich urzędników i zrywają negocjacje. Na przykład wcześniej wydania wizy odmówiono przedstawicielom Skarbu Federalnego, a także MSZ.

Oprócz wszystkich tak zwanych wojen między nami – informacyjnej, sankcyjnej, doszła jeszcze jedna: wizowa. To ogólna tendencja narastania nieprzyjacielskich akcji na wszystkich kierunkach – powiedział Morozow.

Polityk zwrócił również uwagę na bezprecedensowość tej „wrogiej” strategii.

Nie przypominam sobie, żeby (wcześniej – red.) USA wyraźnie demonstrowały tak wrogą strategię na wszystkich kierunkach wobec Rosji – powiedział senator.

Pusta sala Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Z kolei przewodniczący Komisji do Spraw Zagranicznych Rady Federacji Konstantin Kosaczow podkreślił, że odmowa wydania amerykańskich wiz delegacji Rosji szkodzi stosunkom dwustronnym i nie pozostanie bez konsekwencji.

„Oczywiście to jeszcze jedno działanie wymierzone w nasze stosunki dwustronne, które nie pozostanie bez konsekwencji. I kiedy wybrzmią kolejne usprawiedliwienia z Waszyngtonu na temat «Rosja zaczęła pierwsza», a taka informacja całkiem poważnie do tej pory znajduje się na stronie internetowej Ambasady USA w Moskwie, oraz inne wyrazy zdziwienia, dlaczego w odpowiedzi nie wpuści się kogoś z Amerykanów do naszego kraju, sądzę, że trzeba będzie przypomnieć ten przypadek” – powiedział senator.

Jednak tak czy inaczej „sami inicjatorzy podobnych represji nie mają na razie czego szukać w Rosji: porozmawiamy, jak otrzeźwieją” – dodał Kosaczow.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: