NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PUTIN MA „ZOMBIE GUN”? BROŃ PSYCHOTRONICZNA TO KONIEC ŚWIATA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

Nowoczesna wojna to już nie tylko bomby, rakiety i lasery. Wkrótce armie dostaną w swoje ręce takie narzędzie zagłady jak broń psychotroniczna. To już nie science-fiction, to już dzieje się naprawdę! Naukowcy mogą zaserwować nam wynalazek znacznie groźniejszy niż np. HAARP lub Duga 2. Czy wkrótce okrutni szaleńcy zamienią ludzi w posłuszne zombie?

Broń masowej zagłady może wkrótce być niepotrzebna. Po co zabijać całe narody skoro po prostu można przejąć nad nimi kontrolę bez jednego strzału? Okazuje się, że broń psychotroniczna, która pozwalałaby przejąć władzą nad ludźmi, już jest tworzona i przeprowadzono nawet pierwsze testy.

Jak podaje portal zmianynaziemi.pl, broń psychotroniczna pozwala sterować aktywnością neuronów dzięki nanocząsteczkom magnetycznym „które stymulują neurony wyposażone we wrażliwe na zmiany temperatury kanały jonowe. Gdy nanocząsteczki zostaną podgrzane za pomocą zewnętrznego pola magnetycznego następuje otwarcie tych kanałów. Efektem jest wzbudzanie neuronów.”
Kontrola umysłu i eksperymenty
Prof. fizyki Arnd Pralle z Uniwersytetu w Buffalo od lat próbuje stworzyć narzędzie do kontroli umysłu i prowadzi badania nad „stymulacją magneto-termiczną”. Co ciekawe, twierdzi, że udało mu się przejąć kontrolę nad mózgiem myszy i zdalnie ją sterować, zmuszając zwierzę do biegania na sygnał. Podobno kierował też ruchem kończyn myszy wbrew jej woli.
Rosja i tajna broń – ZOMBIE GUN
Focus.pl przypomina, że generał Federalnych Służb Bezpieczeństwa Borys Ratnikow już w 2007 roku wspomniał, że nie minie 10 lat, jak broń psychotroniczna stanie się tak niebezpieczna jak atomowa lub jądrowa, dlatego że z jej pomocą można kontrolować miliony ludzi. 5 lat później minister obrony narodowej Anatolij Serdiukow ujawnił, że Rosjanie pracują nad bronią, która  ma u ofiar wywołać zabójczy ból i uzyskać częściową kontrolę nad ich umysłami. Brytyjskie i amerykańskie służby nazwały rosyjski projekt „zombie gun”.
Kilka lat temu brytyjski dziennik „Daily Mail” opublikował artykuł pod wstrząsającym tytułem: Putin mierzy do wrogów z pistoletu-zombi, który atakuje centralny układ nerwowy ofiary. Dwaj autorzy Christopher Leake oraz Will Steward poinformowali, że ówczesny premier Rosji wydał zgodę na produkcję oraz używanie psychotronicznych pistoletów, które za pomocą fal elektromagnetycznych – dokładnie takich samych używa się w kuchenkach mikrofalowych – wpływają na mózg, zamieniając ludzi w żywe trupy albo zombi – jak kto woli. „Broń ta może zostać użyta zarówno przeciwko wrogom Rosji, jak też przeciwko opozycji”, pisali dziennikarze. Do końca 2020 r. ten typ uzbrojenia pojawi się na stanie rosyjskich służb oraz armii – ostrzega warszawskagazeta.pl.
Broń psychotroniczna może służyć również do leczenie licznych schorzeń. Istnieje jednak obawa, że prędzej ktoś wykorzysta ją, by zmusić nas do zakupów lub popierania partii politycznych. Tech.Wp.pl uspokaja jednak, że każdy mózg jest inny i może odmiennie reagować na różne częstotliwości, więc trudno jednocześnie wpłynąć na wiele umysłów.
Więcej: https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “PUTIN MA „ZOMBIE GUN”? BROŃ PSYCHOTRONICZNA TO KONIEC ŚWIATA

  1. Reklama Majnds społecznościowego serwisu (nawigatorów nie znam). Podobno są tam wyrzutki z pejsbuka. Uważajcie na potencjalnych wariatów.

    Co do krypto kasy to chyba używają Ethereum ale nie mam pewności
    Pamiętajcie jak piszecie coś to trudno jest coś usunąć z blockchain (ale można zastąpić sieć starą kopią zapasową hehe)

    W filmie zwródźcie uwagę na wyszukiwarkę Gopher!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: