DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PUTIN MA „ZOMBIE GUN”? BROŃ PSYCHOTRONICZNA TO KONIEC ŚWIATA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

Nowoczesna wojna to już nie tylko bomby, rakiety i lasery. Wkrótce armie dostaną w swoje ręce takie narzędzie zagłady jak broń psychotroniczna. To już nie science-fiction, to już dzieje się naprawdę! Naukowcy mogą zaserwować nam wynalazek znacznie groźniejszy niż np. HAARP lub Duga 2. Czy wkrótce okrutni szaleńcy zamienią ludzi w posłuszne zombie?

Broń masowej zagłady może wkrótce być niepotrzebna. Po co zabijać całe narody skoro po prostu można przejąć nad nimi kontrolę bez jednego strzału? Okazuje się, że broń psychotroniczna, która pozwalałaby przejąć władzą nad ludźmi, już jest tworzona i przeprowadzono nawet pierwsze testy.

Jak podaje portal zmianynaziemi.pl, broń psychotroniczna pozwala sterować aktywnością neuronów dzięki nanocząsteczkom magnetycznym „które stymulują neurony wyposażone we wrażliwe na zmiany temperatury kanały jonowe. Gdy nanocząsteczki zostaną podgrzane za pomocą zewnętrznego pola magnetycznego następuje otwarcie tych kanałów. Efektem jest wzbudzanie neuronów.”
Kontrola umysłu i eksperymenty
Prof. fizyki Arnd Pralle z Uniwersytetu w Buffalo od lat próbuje stworzyć narzędzie do kontroli umysłu i prowadzi badania nad „stymulacją magneto-termiczną”. Co ciekawe, twierdzi, że udało mu się przejąć kontrolę nad mózgiem myszy i zdalnie ją sterować, zmuszając zwierzę do biegania na sygnał. Podobno kierował też ruchem kończyn myszy wbrew jej woli.
Rosja i tajna broń – ZOMBIE GUN
Focus.pl przypomina, że generał Federalnych Służb Bezpieczeństwa Borys Ratnikow już w 2007 roku wspomniał, że nie minie 10 lat, jak broń psychotroniczna stanie się tak niebezpieczna jak atomowa lub jądrowa, dlatego że z jej pomocą można kontrolować miliony ludzi. 5 lat później minister obrony narodowej Anatolij Serdiukow ujawnił, że Rosjanie pracują nad bronią, która  ma u ofiar wywołać zabójczy ból i uzyskać częściową kontrolę nad ich umysłami. Brytyjskie i amerykańskie służby nazwały rosyjski projekt „zombie gun”.
Kilka lat temu brytyjski dziennik „Daily Mail” opublikował artykuł pod wstrząsającym tytułem: Putin mierzy do wrogów z pistoletu-zombi, który atakuje centralny układ nerwowy ofiary. Dwaj autorzy Christopher Leake oraz Will Steward poinformowali, że ówczesny premier Rosji wydał zgodę na produkcję oraz używanie psychotronicznych pistoletów, które za pomocą fal elektromagnetycznych – dokładnie takich samych używa się w kuchenkach mikrofalowych – wpływają na mózg, zamieniając ludzi w żywe trupy albo zombi – jak kto woli. „Broń ta może zostać użyta zarówno przeciwko wrogom Rosji, jak też przeciwko opozycji”, pisali dziennikarze. Do końca 2020 r. ten typ uzbrojenia pojawi się na stanie rosyjskich służb oraz armii – ostrzega warszawskagazeta.pl.
Broń psychotroniczna może służyć również do leczenie licznych schorzeń. Istnieje jednak obawa, że prędzej ktoś wykorzysta ją, by zmusić nas do zakupów lub popierania partii politycznych. Tech.Wp.pl uspokaja jednak, że każdy mózg jest inny i może odmiennie reagować na różne częstotliwości, więc trudno jednocześnie wpłynąć na wiele umysłów.
Więcej: https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “PUTIN MA „ZOMBIE GUN”? BROŃ PSYCHOTRONICZNA TO KONIEC ŚWIATA

  1. Reklama Majnds społecznościowego serwisu (nawigatorów nie znam). Podobno są tam wyrzutki z pejsbuka. Uważajcie na potencjalnych wariatów.

    Co do krypto kasy to chyba używają Ethereum ale nie mam pewności
    Pamiętajcie jak piszecie coś to trudno jest coś usunąć z blockchain (ale można zastąpić sieć starą kopią zapasową hehe)

    W filmie zwródźcie uwagę na wyszukiwarkę Gopher!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: