NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NOWY UKŁAD SIŁ NA ŚWIECIE – BOGACI POZOSTANĄ JUŻ NA ZAWSZE BOGACI A BIEDNI BIEDNI ..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bogaci zakładają „koalicję klimatyczną”. W jej efekcie biedni mogą już na zawsze pozostać biednymi

środa, 4.12.2019 r.

foto: Kzaral (Flickr.com / CC by 2.0)

Dzięki kolonializmowi, nielimitowanej eksploatacji zasobów naturalnych oraz wysokoemisyjnemu przemysłowi kraje takie jak USA czy Wlk. Brytania zgromadziły gigantyczne majątki, które dziś mogą inwestować w pro-ekologiczne technologie. Kraje te często wzywają inne, mniej rozwinięte państwa do samoograniczania się w kwestiach, które im samym dały bogactwo. Najlepsze, gdy o zredukowanie wpływu na środowisko postulują ultrabogaci członkowie elit, posiadający wiele rezydencji, samochodów czy własnych odrzutowców, których styl życia jest zaprzeczeniem bycia zgodnym z naturą.

John Kerry, były sekretarz stanu USA, ogłosił w ostatnią niedzielę utworzenie tzw. koalicji klimatycznej, której celem ma być mobilizowanie ludzi do przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Koalicja ma się nazywać „World War Zero” (czyli: zerowa wojna światowa). – „Chodzi o to, aby świat odpowiedział na kryzys klimatyczny w ten sam sposób, jak zmobilizował się, aby wygrać drugą wojnę światową” – można przeczytać na stronie internetowej koalicji. John Kerry dodaje: – „Będziemy starali się dotrzeć do milionów Amerykanów i innych osób w pozostałych częściach świata, by zmobilizować armię ludzi, którzy żądają natychmiastowego działania ws. zmian klimatu”.

r e k l a m y


       

Warto zwrócić uwagę na skład osobowy stworzonej przez Kerry’ego koalicji, która ma przekonywać ludzi do samoograniczania się w zakresie wpływu na środowisko naturalne i klimat. Otóż weszły do niej takie osobistości jak hollywoodzcy aktorzy Arnold Schwarzenegger, czy Leonardo DiCaprio oraz znany na całym świecie brytyjski piosenkarz Sting.

Dlaczego wspominam powyższe nazwiska? Bo styl życia tych osób jest w istocie zaprzeczeniem życia w zgodzie z naturą, a generowane przez nich „ślady węglowe” są olbrzymie, nieporównywalne ze śladami zwykłych mieszkańców planety. Każdy z nich ma wielkie rezydencje, których wybudowanie pochłonęło mnóstwo surowców i energii. Jakby tego było mało rezydencje te rozsiane są po różnych kontynentach. Aby do nich dotrzeć nasi bohaterowie muszą pokonywać tysiące kilometrów prywatnymi odrzutowcami, których lot generuje potężne ilości CO2 (jest to najbardziej emisyjna forma transportu). Na miejscu czekają na nie potężne samochody z wielkimi silnikami, których wyprodukowanie było dla natury nie lada obciążeniem (vide: elektryczny Hummer Schwarzeneggera).

r e k l a m y


 

Efekt jest taki, że przekonywać nas do samoograniczania się w zakresie wpływu na środowisko i klimat mają ludzie, których styl życia stanowi olbrzymie obciążeniem dla naszej planety. Gdyby taki Di Caprio, Sting lub Schwarzenegger zrezygnowali z podróżowania prywatnymi odrzutowcami, wyburzyli wszystkie swoje energochłonne rezydencje oraz ograniczyli się do posiadana jednego, normalnego auta, to byłbym w stanie uwierzyć w intencje sygnatariuszy „koalicji klimatycznej” o rzeczywistej potrzebie zmian. Jeśli jednak za słowami o konieczności ograniczenia nie pójdą konkretne czyny osób, które o tych ograniczeniach mówią, to wspomniana koalicja będzie tylko kolejną organizacją zbudowaną na hipokryzji i kłamstwie, której działalność w istocie sprowadzi się nie do walki ze zmianami klimatu, lecz do walki o to, aby biedni pozostali biednymi.

Źródło informacji:
> Schwarzenegger, DiCaprio i Sting w koalicji klimatycznej Johna Kerry’ego (PAP.pl)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: