DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemieckie MSZ wydaliło dwóch rosyjskich dyplomatów – „ze skutkiem natychmiastowym”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemieckie  ogłosiło  dwóch pracownikami ambasady rosyjskiej w Niemczech  . Sprawa ma związek z sierpniowym zabójstwem w Berlinie gruzińskiego działacza Zelimchana Changoszwilego.

 FR w Berlinie. Fot: Pikabu.ru

„Rząd niemiecki zareagował tym samym na fakt, że , pomimo powtarzających się, pilnych żądań urzędników z wysokiego szczebla, nie współpracowały wystarczająco w śledztwie w sprawie  w berlińskim Tiergarten 23 sierpnia” – czytamy w dokumencie.

„Oczekiwania nasze zostały sformułowane przez sekretarza stanu Michaelisa w rozmowie z ambasadorem Nieczajewem, która odbyła się 20 listopada w niemieckim MSZ” – poinformowała niemiecka służba dyplomatyczna.

Niemiecki MSZ zastrzega sobie prawo do kolejnych działań, jeśli  nie będzie współpracować w śledztwie w tej sprawie – podaje .

Wcześniej rzecznik Kremla Dmitrij  nazwał „absolutnie bezzasadnymi” oskarżenia pod adresem władz Rosji o ten mord, za którym wg niemieckich mediów stoją rosyjskie . Tymczasem dziennikarskie  przeprowadzone przez „Spiegla” oraz portale „” i „The Insider” wykazało, że paszport, którym posługiwał się zabójca Czeczena, został prawdopodobnie wystawiony przez specjalną komórkę rosyjskiego . Zajmowała się ona w przeszłości załatwianiem dokumentów tożsamości agentom wywiadu wojskowego GRU. Dodatkowo „Wadim Sokołow”, na którego został wystawiony paszport, nie istnieje w rosyjskim rejestrze paszportowym.

Wcześniej na Changoszwilego antyrosyjskiego działacza i przeciwnika namiestnika Czeczenii Ramzana Kadyrowa, dokonano już kilku nieudanych zamachów.

oprac. ba /tass.ru

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: