DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mapa termiczna kamer nadzoru domu RING

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zgodnie z nowym raportem CNET, należąca do Amazona firma nadzoru domu Ring przekazała organom ścigania mapę cieplną, która pozwala policji zobaczyć wszystkie urządzenia zainstalowane w danym obszarze, umożliwiając im przeglądanie użytkowników na poziomie ulicy.

Photo by Dan Seifert / The Verge
Chociaż funkcja została usunięta w lipcu, organy ścigania mogą podobno użyć tej funkcji do wyszukiwania koncentracji kamer w okolicy, a nawet do zobaczenia okręgów narysowanych wokół poszczególnych lokalizacji użytkownika. Dokumenty ujawniające tę funkcję zostały uzyskane przez badacza prywatności i udostępnione publikacji.

Według CNET funkcja ta była tak specyficzna, że ​​policja mogła w zasadzie uzyskać konkretną lokalizację klientów Ring. Podczas gdy policja może żądać filmów wideo od użytkowników za pośrednictwem Ring, firma zaprzeczyła, że ​​dostarcza informacji organom ścigania, kto konkretnie jest właścicielem ich produktów.

W oświadczeniu rzecznik Pierścienia powiedział, że powiększenie mapy „nie zapewni rzeczywistych lokalizacji urządzeń”.

„Ring stale pracuje nad ulepszeniem naszych produktów i usług, a na początku tego roku zaktualizowaliśmy proces żądania wideo, aby nie zawierał już żadnych informacji o gęstości urządzeń” – powiedział rzecznik. „Poprzednie iteracje funkcji żądania wideo obejmowały przybliżoną gęstość urządzeń, a lokalizacje zostały zaciemnione, aby chronić prywatność użytkowników”.

Ring został zbadany przez swoje pozornie bliskie stosunki z policjantami Stanów Zjednoczonych. Firma współpracuje z setkami organów ścigania w Stanach Zjednoczonych, zadając pytania dotyczące prywatności użytkowników. Niedawno, po wysłaniu listu na temat praktyk ochrony prywatności Ringa, senator Edward Markey (D-MA) powiedział, że polityka firmy przedstawia „otwarte drzwi do naruszenia prywatności i wolności obywatelskiej”.

zrodlo:theverge.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: