NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gazeta pakistańska oblegana przez islamistów wzywająca do powieszenia redaktora nad relacją London Bridge

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Biura wiodącej niezależnej gazety w Pakistanie zostały zaatakowane przez tłum islamistycznych protestujących, wzywając do powieszenia redaktora za relację z przeszywającego londyńskiego mostu.

Angry Islamists chant slogans during a demonstration against the Pakistani newspaper Dawn, outside the Press Club in Karachi on Tuesday: AP

Wściekli islamiści śpiewają hasła podczas demonstracji przeciwko pakistańskiej gazecie Dawn, przed Press Club w Karaczi we wtorek: AP

Kilkadziesiąt demonstrantów oblegało budynek, w którym gazeta Dawn ma siedzibę w Islamabadzie przez kilka godzin, grożąc personelowi i skutecznie przetrzymując dziennikarzy jako zakładników.

Protest, który został zgłoszony przez Dawn we wtorek, został ostatecznie rozproszony przez policję. Ale później odbyła się druga demonstracja w siedzibie Press Club w Karaczi, podczas której islamiści zbierali się, by wezwać redaktora Dawn, uznanego dziennikarza Zaffara Abbasa i jego wydawcę Hameed Haroon, aby go zlinczować.

Światowe instytucje nadzorujące media, w tym Komitet Ochrony Dziennikarzy (CPJ) i Reporterzy bez Granic (RSF), potępili protesty.

„Pakistańczycy mają pełne prawo sprzeciwić się gazecie Dawn i demonstrować w jej relacjach, ale grożą przemocą, która przekracza linię”, powiedziała Kathleen Carroll, prezes zarządu CPJ.

Chociaż niezależne dziennikarstwo Dawn przyniosło mu historię napiętych więzów z wojskowym establishmentem kraju, ten ostatni incydent został wywołany przez doniesienia prasowe o ataku na londyński most w zeszły piątek, w którym zginęły dwie osoby.

Dawn zidentyfikowała napastnika w kilku raportach jako Usman Khan, „obywatel Wielkiej Brytanii pochodzenia pakistańskiego”. Khan urodził się i wychował w Stoke-on-Trent, ale Telegraph poinformował, że przed opuszczeniem szkoły pojechał do Pakistanu, aby zamieszkać z matką.

Pewna liczba starszych osób w rządzie Imrana Khana zakwestionowała doniesienia Dawn, a minister nauki i technologii Chaudhry Fawad Hussain opublikował tweeta, aby oskarżyć gazetę o „tani zamysł powiązania brytyjskiego terrorysty z Pakistanem”.

Shireen Mazari, minister praw człowieka Khana, podzielił się krytyką i napisał na Twitterze, że „Świt ma swój własny program”.

Daniel Bastard, dyrektor RSF ds. Azji i Pacyfiku, powiedział, że rząd federalny pojawił się „co najmniej jako pasywny wspólnik, jeśli nie faktyczny podżegacz” w reakcji na gazetę.

„Ten pokaz siły, który został wyraźnie zorganizowany, stanowi kolejny absolutnie niedopuszczalny akt zastraszania w stosunku do wiodącego dziennika Pakistanu” – powiedział.

„Wzywamy premiera Imrana Khana do publicznego potępienia tych ekscesów, w przeciwnym razie zostanie pociągnięty do osobistej odpowiedzialności za to alarmujące naruszenie wolności prasy”.

RSF powiedział, że Dawn spotkał się z ciągłym „prześladowaniem” przez rządzącą partię PTI pana Khana od artykułu z 2016 roku, który był bardzo krytyczny wobec tego, że wojsko nie poradziło sobie z wojowniczością w Pakistanie.

Cyril Almeida, dziennikarz, który napisał tę historię, został oskarżony o zdradę stanu w 2018 r. Po wywiadzie z byłym premierem Nawazem Sharifem, w którym oskarżył wojsko o pomoc bojownikom, którzy przeprowadzili ataki terrorystyczne w Mumbaju w 2008 r.

Abbas, redaktor Dawn, otrzymał nagrodę Freedom Press 2019 od CPJ w zeszłym miesiącu.

zrodlo:uk.news.yahoo.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: