NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dramat w hutnictwie. Dwóch pracowników głoduje w siedzibie Węglokoksu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zarząd nie spełnił postulatu załogi. Plan naprawczy, który tchnął w hutników nadzieję po tym jak został ogłoszony we wrześniu w obecności przedstawicieli rządu, okazał się jedynie środkiem do uśpienia ich czujności. Teraz dwóch z nich zdecydowało się na desperacji krok – podjęcie strajku głodowego.

Łącznie w budynku protestuje ośmiu hutników.

– Cała ósemka będzie cały czas. Dwie osoby rozpoczęły dzisiaj głodówkę, jutro dołączą kolejne dwie. Jeśli nie będzie żadnej reakcji to będą dołączać do nas kolejne osoby. I tak do skutku – powiedział Mariusz Latka z Sierpnia 80 w Hucie Pokój. Dodaje, że jeśli wciąż nie będzie reakcji, w planach są inne akcje związkowe.

Główną obawą załogi jest scenariusz, w którym Huta Pokój w Rudzie Śląskiej może ogłosić upadłość. Takie może być pokłosie niepoważnego traktowania wrześniowych porozumień.Według protestujących Węglokoks nie wywiązuje się z postulatów.

– Powstała nowa spółka, która ma przejąć Weglokoks razem z aktywami. Ma mieć ona lepszy moment do produkcji. Potrzebujemy jednak argumentów, że ta spółka jest wiarygodna, a te pieniądze wrócą. Skończyło się jednak na obietnicach – mówi Joachim Kuchta, przewodniczący NSZZ Solidarność w Hucie Pokój.

– Sytuacja jest bardzo trudna. Jeżeli spółka nie powstanie i nie zacznie funkcjonować normalnie to może stać się tak, że zabraknie pieniędzy na wypłaty i sytuacja będzie dramatyczna – mówi dodaje Mariusz Latka.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Dramat w hutnictwie. Dwóch pracowników głoduje w siedzibie Węglokoksu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: