DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czarzasty o donosicielach z Konfederacji: podają do prokuratury za poglądy zamiast polemizować

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przewodniczący SLD nie przejął się donosem do prokuratury, jaki złożyli posłowie Konfederacji w związku z jego wypowiedzią o wyzwoleniu Polski przez Armię Czerwoną. W rozmowie z dziennikarzami zwrócił uwagę, że jego adwersarze mają odwagi podjąć z nim polemiki, a posiłkują się jedynie pismami do organów ścigania i marszałkini Sejmu.

– To jest coś pięknego, kiedy ktoś za poglądy podaje kogoś do prokuratury zamiast polemizować, kiedy ktoś kogoś chce odwołać ze stanowiska wicemarszałka Sejmu za to jakie poglądy głosi – ironizował Włodzimierz Czarzasty odnosząc się podczas spotkania z prasą do zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, jakie złożyli w prokuraturze deputowani Konfederacji.

Przypomnijmy, że posłowie skrajnej prawicy wciąż nie mogą się otrząsnąć po tym jak wicemarszałek Czarzasty pod koniec listopada podczas występu w TVP odnotował pewien fakt historyczny – wyzwolenie Polski spod hitlerowskiej okupacji przez żołnierzy polskich i radzieckich w 1945 roku.

– Włodzimierz Czarzasty propaguje w Polsce ustrój totalitarny, skoro wyzwoleniem nazywa zaprowadzenie komunizmu na ziemiach, które zostały nam po dawnej Rzeczypospolitej. To przestępstwo nie tylko kodeksowe, ale i konstytucyjne – grzmiał na konferencji prasowej w Sejmie Grzegorz Braun.

Krzysztof Bosak, również poseł Konfederacji nie potrafi z kolei zrozumieć dlaczego w Polsce nie stawia się znaku równości pomiędzy tymi, którzy chcieli nas wymordować jako naród, a tymi, którzy nas przed zagładą ocalili. – Jeżeli to nie jest propagowanie komunizmu, ustroju totalitarnego, to co nim jest? Dlaczego są podwójne standardy? Dlaczego tępimy w Polsce neonazizm – słusznie, dlaczego tępimy neofaszyzm – słusznie, choć niekonsekwentnie (…), a dlaczego nie tępimy komunizmu? – pytał poseł Konfederacji.

Czarzasty nie odniósł się do tych kuriozów, ale przy okazji wtorkowego spotkania z prasą musiał wytłumaczyć dziennikarzowi TVP, że w Polsce nie było nigdy prawdziwego komunizmu, a jedynie czysty socjalizm. – O tym wszystkim można się dowiedzieć z książek, trzeba tylko mieć trochę zapału – mówił szef SLD.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: