NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Aleś Bialacki poprosił Departament Stanu USA o wyznaczenie białoruskim władzom „czerwonej linii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Były  Aleksandra Łukaszenki, szef  „Wiasna” Aleś  zaapelował do Stanów Zjednoczonych, by nie dopuściły do pojawiania się nowych „więźniów politycznych” na Białorusi.

W przeddzień 26. szczytu ministrów spraw zagranicznych państw uczestniczących OBWE, który odbywa się 4 grudnia w Bratysławie,  odbył spotkanie z z-cą sekretarza Biura ds. Demokracji, Praw Człowieka i Pracy Departamentu Stanu USA Robertem Destro, czytamy na stronie internetowej organizacji.

Podczas rozmowy Aleś Bialacki szczegółowo opowiedział o przebiegu i rezultatach wyborów do „Izby Reprezentantów” Białorusi, opisał je jako niedemokratyczne i zakwestionował mandat wyznaczonych przez , a nie wybranych „posłów”.

Działacz na rzecz praw człowieka zwrócił także uwagę na falę presji i represji, która dosłownie spadła na działaczy społecznych i dziennikarzy niezależnych mediów wkrótce po „wyborach”.

Poruszył temat możliwego podpisania (7 lub 8 grudnia) przez prezydentów Rosji i Białorusi pakietu umów na rzecz „pogłębienia integracji” obu krajów. Zaznaczył, że treść dokumentów wciąż nie jest znana opinii publicznej co wywołuje niepokój w społeczeństwie.

Powiedział, że ratyfikacja umowy może doprowadzić do masowych protestów, co z kolei spowoduje gwałtowny wzrost represji ze strony władz i pogorszenie ogólnej sytuacji w zakresie przestrzegania praw człowieka.

Bialacki zaapelował do Departamentu Stanu USA, by nie dopuściły do pojawiania się nowych więźniów politycznych na Białorusi.

„To jest„ czerwona linia”, której władze nigdy nie powinny przekraczać”, powiedział obrońca praw człowieka.

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: