M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

Zełenski zapewnił, że na „spotkaniu normandzkim” nie będzie zdrady

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Prezydent Wołodymyr Zełenski zapewnił, że na spotkaniu przywódców krajów „formatu normandzkiego” nie będzie zdrady, i wezwał Ukraińców, by mu zaufali.

Powiedział to w nagraniu wideo nagranym podczas treningu.

Zełenski zapewnił, że na „spotkaniu normandzkim” nie będzie zdrady

„Nie było żadnej zdrady i nie może być. Będę jednak bardziej pewny tego spotkania, jeśli będę wiedział, że mój kraj mi ufa, że za moimi plecami stoi cały nasz niepodległy naród” – powiedział Zełenski Ukraińcom.

Nalegał, by nie wierzyć politykom ani siłom politycznym, którzy mówią o możliwej „zdradzie” na zbliżającym się spotkaniu „normandzkim”.

„Nie wierzcie nikomu, wojną nikt nie może iść, nie chce iść i stracić jeszcze setki tysięcy – nie możemy sobie na to pozwolić. Dlatego – tylko dyplomacja. A jeśli nie będzie tego dialogu, co tam mówią: „Co jeszcze za sprawy mogą mieć Zełenski i Putin?”. Wiecie, bez tego dialogu można to zrobić, ale to, jak biegać na bieżni, to znaczy, że ​​coś robisz, tracisz kalorie, ale jesteś na swoim miejscu. Nie chcemy stać na miejscu, chcemy, żeby wszystko się skończyło i znów będziemy wielkim krajem Ukrainą – podkreślił prezydent.

Doniesiono, że spotkanie liderów krajów „formatu normandzkiego” zaplanowano na 9 grudnia w Paryżu.

zrodlo:ukrinform.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: