NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

YouTube zablokował dokument o elektrowni jądrowej w Ostrowcu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Władze Białorusi przestraszyły się prawdy o elektrowni jądrowej w Ostrowcu.

Cieszący się ogromną popularnością na YouTube film Studio X97 pt: „Ostrowiec śmierci” o zagrożeniu wynikającym z budowanej na Grodzieńszczyźnie elektrowni jądrowej, tak przeraziła władze, że państwowy kanał propagandowy ONT zażądał jego zablokowania.

Co ciekawe, w ciągu dwóch tygodni film obejrzało na YouTube ponad 200 tys. osób, a licząc wyświetlenia na innych serwisach społecznościowych, obejrzało go co najmniej pół miliona Białorusinów.

W związku z blokadą, wydawca dokumentu portal .org, zwrócił się z prośbą do administracji YouTube o jego odblokowanie.

-Kanał telewizyjny ONT, który zażądał zablokowania filmu „Ostrowiec śmierci” , autorstwa Charter97.org, jest państwowym kanałem propagandowym. Według organizacji   konsekwentnie utrzymuje się w pierwszej dziesiątce „wrogów Internetu” i jest stale krytykowana za cenzurę i presję na  słowa. Kanał Charter97video uważa, że ​​żądanie zablokowanie filmu jest motywowane politycznie. Wcześniej władze nielegalnie zablokowały witrynę Charter97.org na Białorusi.  Z wnioskiem o odblokowanie strony internetowej Charter97.org wystąpiły wszystkie wiodące międzynarodowe organizacje praw człowieka, ministerstwa spraw zagranicznych krajów UE; przyjęto dwie rezolucje Parlamentu Europejskiego. Teraz władze próbują również blokować nasze treści wideo, napisała redaktor naczelna portalu charter97.org.

Dziennikarka wyjaśnia, że przy produkcji dokumentu o niebezpieczeństwie budowanej na Białorusi elektrowni jądrowej nie pogwałcono praw autorskich.

– Pokazaliśmy wszystkie logotypy, wskazaliśmy na końcu filmu wszystkie wykorzystane źródła, z obrazu nie korzystaliśmy dłużej niż 13-15 sekund, zgodnie z przepisami, czytamy w piśmie do YouTube..

Ostrowiec to małe miasteczko na północno-zachodniej granicy Białorusi. 150 kilometrów od Mińska i tylko 40 od ​​Wilna. Od 2011 r. trwa tam budowa pierwszej na Białorusi elektrowni jądrowej, która ma zostać uruchomiona na początku przyszłego roku. Co ważne, za rosyjskie  i według projektu rosyjskiego koncernu . Przez te wszystkie lata budowie towarzyszyły skandale, pożary, awarie, a nawet wypadki śmiertelne. Za każdym razem władze i  jej podporządkowane ukrywają niewygodne fakty.

Na wszelki   przygotowuje się do ewentualnej katastrofy nuklearnej. Opracowywany jest plan ewakuacji dla mieszkańców stolicy kraju.  za milion euro zakupiła i rozdała ludności bezpłatnie 4 miliony tabletek jodu.  tymczasem pozbawieni są rzetelnej informacji o zagrożeniach.

Tymczasem  wzorem sowieckiego przywództwa, które ukrywało katastrofę w Czarnobylu z 1986 roku, wychodzi z założenia, że nie warto przejmować się ludem.

oprac.ba

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: