NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Węgry poprosiły Rosję o pomoc w obronie praw mniejszości narodowych na Ukrainie. Polaków również

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Węgierski parlament zwrócił się do rosyjskiej Dumy z propozycją wspólnej obrony praw mniejszości narodowych na Ukrainie – powiedział przewodniczący niższej izby parlamentu FR Wiaczesław Wołodin. Tłumaczył, że parlament Węgier chce „połączyć wysiłki” przede wszystkim w walce o prawo do nauki języków mniejszości.

fot:TASS

We wtorek podczas sesji plenarnej Dumy Wołodin powiedział, że po przyjęciu przez Werchowną Radę ustawy językowej, narody zamieszkujące terytorium Ukrainy są pozbawione takiego prawa (do nauki języka ojczystego). Tłumacząc oczekiwania Węgier wspomniał dużą liczbę Węgrów i Polaków mieszkających na Ukrainie.

„Jeśli mówimy, że Ukraina chce się stać się krajem europejskim, przede wszystkim musi pozbyć nacjonalizmu w polityce”, pouczał Wołodin.

Według niego również Polska i Rumunia są za bardziej aktywną obroną praw mniejszości narodowych na Ukrainie.

Mówiąc o możliwych praktycznych krokach, Wołodin zapewnił, że strona rosyjska będzie promować swój punkt widzenia w ramach struktur międzyparlamentarnych, w szczególności w PACE i Zgromadzeniu Parlamentarnym OBWE. Już dziś przewodniczący Dumy Państwowej wezwał Parlament Europejski do zbadania, czy prawa mniejszości narodowych na Ukrainie są przestrzegane.

Spiker Dumy Państwowej nazwał ukraiński nacjonalizm „światopoglądem przeszłości”.

„Oni (nacjonaliści) przeszkadzają oczywiście prezydentowi, wprowadzają swój własny -radykalny element ekstremistyczny do polityki na Ukrainie i tworzą napięcie nie tylko z Federacją Rosyjską, ale także z innymi krajami” – uważa Wiaczesław Wołodin.

Ponadto przewodniczący izby niższej ostrzegł przedstawicieli władz ukraińskich; „Będą musieli odpowiedzieć za swoje działania, za pogwałcenie praw i wolności obywateli” – podsumował polityk.

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: