NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W śledztwie dotyczącym wyjaśnienia klęski pod Iłowajskiem mogą pojawić się nowi podejrzani i zostać ujawnione nowe materiały

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Główny Prokurator Wojskowy Ukrainy Wiktor  nie wyklucza nowych zarzutów w sprawie tragedii wojsk ukraińskich pod Iłowajskiem i odtajnienia niektórych materiałów. Poinformował o tym w wywiadzie dla BBC-.

Czumak wyjaśnił, że ​​w tej sprawie przeprowadzana jest ogromna ilość ekspertyz: wojskowych, wojskowo-politycznych i wojskowo-technicznych. Z tego powodu wciąż jest daleko do zakończenia dochodzenia. „Jeszcze co najmniej pół roku. Ale powtarzam, sprawa została zakwalifikowana jako zbrodnia popełniona przez Federację Rosyjską w celu prowadzenia agresywnej wojny przeciwko Ukrainie. I to jest kwalifikacja tej sprawy. Nie została zakwalifikowana jako zaniedbanie, zaniedbanie służbowe lub jakakolwiek zbrodnia wojenna” – podkreślił.

Według niego, w tej sprawie jest wiele podejrzeń przeciwko rosyjskim wojskowym, dotyczących podjęcia agresywnego ataku na Ukrainę. „Sprawa była badana wyłącznie w tym kierunku, w kontekście agresywnej wojny z Ukrainą” – wyjaśnił. Dodał, że żaden z ukraińskich urzędników nie jest podejrzany podejrzeń. Petro  jest świadkiem w tej sprawie, został więc wezwany na przesłuchanie. „Nie wiem, dlaczego Petro Ołeksiejewicz [ – red.] nie przyszedł, przecież jest świadkiem w tej sprawie” – powiedział.

Zaznaczył też, że nie wyklucza, iż mogą ​​pojawić się nowi podejrzani. Zasugerował również, że niektóre elementy tej sprawy mogą zostać odtajnione, bo jak dotąd materiały dotyczące niej są klasyfikowane jako „tajne”.

Przypomnijmy, pod koniec sierpnia 2014 r. żołnierze Operacji Antyterrorystycznej Armii Ukraińskiej zostali otoczeni w pobliżu Iłowajska w obwodzie donieckim. W wyniku umowy z „separatystami” mieli się wycofać, jednak wróg złamał ją i ostrzelał tzw. korytarz ewakuacyjny. Według oficjalnych danych zginęło wówczas 366 żołnierzy ukraińskich, ok. 450 zostało rannych, 300 dostało się do niewoli, o 84 wciąż brak informacji.

Tymczasowa Komisja Śledcza ukraińskiego parlamentu, która prowadziła dochodzenie w sprawie tej tragedii, oszacowała całkowite straty żołnierzy ukraińskich na tysiąc osób. 14 sierpnia 2017 r. Prokuratura Generalna Ukrainy ogłosiła wyniki swojego dochodzenia: według niej głównym winowajcą tragedii w Iłowajku jest dowództwo wojskowe Federacji Rosyjskiej. 13 września br. Wiktor Czumak, nowy Główny Prokurator Wojskowy, poinformował o wszczęciu nowego dochodzenia w sprawie przyczyn i winnych tragicznych wydarzeń w „kotle iłowajskim”.

Opr. TB, https://www.bbc.com/

fot. https://topwar.ru/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: