NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Unia szykuje nowe ekopodatki! Już wkrótce Bruksela ogłosi „zielone porozumienie”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ekoharacz/obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay (kolaż)

Ekoharacz/obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay (kolaż)

Jak się okazuje, rzekome zmiany klimatu mogą stać się nie tylko świetnym pretekstem do ekowagarowania, lecz także do podnoszenia podatków. Komisja Europejska pracuje właśnie nad szeregiem nowych przepisów dotyczących ekoharaczu w ramach europejskiego „zielonego porozumienia”. Ma ono zostać ogłoszone 11 grudnia.

Projekt unijnego „zielonego porozumienia” zakłada „zestaw głęboko przekształcających polityk”, które Komisja Europejska chce przedstawić w celu przeciwdziałania dpmniemanym zmianom klimatu, oczyszczania środowiska i ekologicznej gospodarki. Do tej pory z dokumentem zapoznały się wybrane media. Jest to streszczenie wcześniejszej propozycji, rozesłanej do przedstawicielstw krajów UE w Brukseli „tylko do użytku wewnętrznego”.

Głównym założeniem jest osiągnięcie do 2050 roku „neutralności klimatycznej” – „Europejskie prawo klimatyczne”, określające ten cel, ma zostać przedłożone do marca przyszłego roku. Z koeli do października 2020 roku KE ma przedstawić „kompleksowy plan zwiększenie unijnego celu redukcji gazów cieplarnianych do 2030 roku, do co najmniej 50-55 proc.”.

Bruksela zapewnia, że uwzględni „kwestie zrównoważonego rozwoju” we wszystkich obszarach polityki, przyjmując „zieloną przysięgę: nie wyrządzaj szkody”. W praktyce oznacza to, że UE chce wyeliminować „niespójne przepisy prawne, które zmniejszają skuteczność realizacji „zielonego porozumienia””.

W grę wchodzą także aspekty finansowe – Unia chce zrobić „przegląd i analizę porównawczą praktyk w zakresie zielonego budżetu” – nie tylko na poziomie UE, lecz także poszczególnych państw członkowskich. Na czerwiec 2020 zaplanowano przedłożenie „planu działania w sprawie zielonego finansowania”. Co więcej, w programie ujęto także przegląd „wytycznych w sprawie pomocy państwa dot. ochrony środowiska i energii”.

W Brukseli zrodził się plan „dostosowania” dyrektywy w sprawie opodatkowania energii do klimatycznych ambicji Europy. Planowane jest rozszerzenie programu ograniczenia emisji i handlu emisjami dwutlenku węgla w sektorze morskim oraz zmniejszenie liczby darmowych pozwoleń na emisję przyznanych liniom lotniczym. Co więcej, Unia planuje „wycofać i ponownie przesłać” wnioski dot. dyrektywy w sprawie środowiska, co pozwoliłoby Brukseli obciążyć dodatkowymi opłatami także transport samochodów ciężarowych na drogach europejskich.

Pod obstrzałem unijnych dyrektyw znajdą się również inne obszary – rolnictwo i leśnictwo. UE upewni się, że dotychczasowe przepisy są „zgodne z odnowionymi ambicjami odnośnie klimatu i różnorodności biologicznej”. Zapowiedziano także „zestaw narzędzi alternatywnych dla pestycydów” oraz reformę przepisów dot. informacji o żywności.
Głównym priorytetem „zielonego porozumienia” jest jednak gospodarka o obiegu zamkniętym, co oznacza dalszy wzrost opłat za śmieci, wodę itd. Aż połowę unijnych „wysiłków”, zmierzających do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla netto do 2050 roku, mają stanowić nowe przepisy dot. odpadów i recyklingu.

Zdaniem Greenpeace i innych ekoterrorystycznych organizacji, te działania Komisji Europejskiej są jednak niewystarczające. Zieloni aktywiści domagają się redukcji CO2 o co najmniej 65 proc. do 2030 r. w porównaniu z rokiem 1990. Wskazują także na „wadliwą” politykę transportową – chcą nałożenia kolejnych podatków. Chcą także, w obszarze rolnictwa, rozwiązań, które zaradzą „nadmiernej konsumpcji mięsa i produktów mlecznych, oddziaływaniu gospodarstw fabrycznych lub nadmiernemu stosowaniu nawozów sztucznych”.

Źródło: euractiv.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: