NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szeryf Stonoga w akcji. Ujawnił dane policjanta z Konina

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zbigniew Stonoga

Nie milknie spór wokół zastrzelenia 21-letniego Adama C. z Konina. W pomoc rodzinie zmarłego chłopaka zaangażował się skandalista Zbigniew Stonoga. Ujawnił on dane policjanta, który oddał śmiertelny strzał. Policja odgraża się, że nie pozostawi tej sprawy bez reakcji.

Ta sprawa podzieliła Polaków. Jedni są zdania, że funkcjonariusz, który 14 listopada oddał strzał w kierunku młodego mężczyzny, miał prawo tak zareagować. Inni mówią o skandalicznym nadużyciu uprawnień. Ojciec zmarłego mówi wręcz o „wyroku” wydanym na jego syna. Wiadomo jedno: nie żyje młody człowiek. A polska policja po nagłośnieniu sprawy Igora Stachowiaka nie ma w oczach opinii publicznej najlepszej prasy.

Nikt nie wie, jak do tego doszło

14 listopada na jednym z konińskich osiedli policjant próbował wylegitymować grupę młodych mężczyzn. Najstarszy z nich, 21-letni Adam zaczął uciekać i nie reagował na wezwania funkcjonariusza. Został śmiertelnie postrzelony. Dlaczego uciekał? Prokuratura poinformowała, że w niedalekiej odległości od ciała znaleziono pakunek „z sześcioma dawkami efektywnie działającej substancji psychotropowej” i nożyczki. Pojawiła się hipoteza, że zostały podrzucone. Ojciec chłopaka twierdzi, że na jego synu wykonano wyrok, a policjant zabił go z premedytacją podczas szarpaniny.

Rzecznik KGP Mariusz Ciarka zaprzecza.

– Nikt nie wie, jak ten strzał został oddany – powiedział w programie Polsatu „Skandaliści”. – Nie wiem, skąd się w ogóle te wersje biorą, że go trzymał, że z przyłożenia… To są nieprawdziwe wersje, tak to nie wyglądało.

Wkracza szeryf Stonoga

Do domu zmarłego Adama wkroczył samozwańczy szeryf. Zbigniew Stonoga. Cały na biało.
– Przyjechałem do pana w tym dramatycznym momencie, żeby pomóc. By sprawca mordu poniósł zasłużoną karę – te słowa słyszymy na nagraniu z rozmowy z ojcem nieżyjącego chłopaka.

Chwile później celebryta wywołał skandal, gdy ujawnił na swoim Facebooku dane policjanta, który strzelał 14 listopada. Znany ze skandali biznesmen napisał m.in., że policjant, który strzelał do 21-latka, był w przeszłości karany za przewinienia służbowe, a psycholog stwierdził u niego wysoki poziom agresji.

Według policyjnych związków zawodowych Stonoga nie poprzestał jednak na ujawnieniu danych osobowych, ale zachęcał do linczu na policjantach, którzy tego feralnego dnia pełnili patrol.

Do momentu oddania strzału Adam nie miał niczego w ręku. Potwierdza to zapis monitoringu. Ja się pytam: PiS-owcy! Ziobro! Gdzie są zarzuty dla zabójcy?”; „Ja cię komendancino z Konina powiozę za tę sprawę! – pisał między innymi znany biznesmen, nazywany „kolekcjonerem wyroków”.

NSZZ „Solidarność” informuje, że wystąpiła do Facebooka z wnioskiem o zablokowanie konta Zbigniewa Stonogi, do prokuratury powędrowało także zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

„Boimy się linczu”

Rodzina 27-letniego starszego sierżanta Sławomira L. boi się o swoje bezpieczeństwo. „Żyjemy w strachu. Pojawiły się groźby pozbawienia życia” – miał anonimowo powiedzieć ktoś z rodziny funkcjonariusza w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

Polska policja
© Depositphotos / Patryk_Kosmider

Zbigniew Stonoga miał pojawić się z kamerą pod domem drugiego z funkcjonariuszy, którzy pełnili patrol 14 listopada. Na nagraniu miał zdradzić też nazwę miejscowości, w której policjant mieszka. Prócz tego forsuje w swoich wpisach wiele teorii, między innymi taką, że Adam nie miał przy sobie nożyczek, a zanim podjął ucieczkę, miał powiedzieć „zaraz wracam”. Te fakty nie są w tej chwili możliwe do zweryfikowania przez zwykłych zjadaczy chleba.

Polska policja
© Fotolia / pablo777

Kiedy policjant może oddać strzał? Wiemy, że w USA, według tamtejszego kontrowersyjnego prawa, legalne jest użycie broni wobec uciekającego przestępcy. W Polsce jednak nie jest to takie proste. Policjant może strzelić „w celu odparcia bezpośredniego i bezprawnego zamachu na życie, zdrowie lub wolność policjanta lub innej osoby oraz w celu przeciwdziałania czynnościom zmierzającym bezpośrednio do takiego zamachu”.

– W sytuacji, kiedy policjant mówi: „stój”, ktoś ucieka, gwałtownie się zatrzymuje, odwraca się, bo tak jednak musiało być, bo jednak strzał nie padł w plecy, tylko z przodu i być może ma w ręku te nożyczki. Zakładam jednak na 99 proc., że tak było, ponieważ niektórzy potwierdzają, że miał nożyczki. To jest już wyczerpanie znamion tego przepisu – powiedział Jerzy Dziewulski w programie „Skandaliści”, odnosząc się bezpośrednio do tragedii z Konina. Jego również Stonoga zamierza pozwać. Zapowiedział to w mediach społecznościowych.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: